Hotel Gromada w Pile – nowa odsłona

fot. archiwum Gromady

W ostatnim czasie zmieniono całkowicie i odnowiono hol główny oraz pomieszczenia restauracji z kawiarnią. Wyremontowano, najbardziej popularne wśród gości, ze względu na piękną panoramę miasta i okolicy, 11 piętro hotelu nadając pokojom stylowy, przytulny wygląd.

Hotel Gromada w Pile znany dawniej jako ,,Hotel Rodło” otwarty został w 1987 roku. Budynek liczy blisko 57 metrów wysokości i jest jednym z najwyższych w mieście Piła i okolicach. Hotel architektonicznie podzielony jest na dwa uzupełniające się segmenty. Usługowy na parterze, w którym mieszczą się restauracja, taras restauracyjny, kawiarnia, sale konferencyjne, lobby bar oraz mieszkalny na 11 piętrach, gdzie do dyspozycji gości są 174 pokoje.

fot. archiwum Gromady

Uwagę przyciągają szczególnie iluminacje świetlne na dużej powierzchni użytkowej wywołane przez zamontowane panele dekoracyjne. W całym obiekcie powstały wygodne strefy wypoczynkowe zlokalizowane w różnych przestrzeniach hotelu. W planach są kolejne zmiany w aranżacji i infrastrukturze hotelu.

Hotel Gromada w Busku – Zdroju – nowy zakład odnowy biologicznej