Hotel Gromada w Busku – Zdroju – nowy zakład odnowy biologicznej

fot. archiwum Gromady

Otwarty w październiku 2020 roku, Zakład Odnowy Biologicznej dysponuje 10 gabinetami zabiegowymi, salą z przyrządami do ćwiczeń cardio. Zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt zabiegowy.

Hotel jest położony w uzdrowiskowej części popularnego kurortu, tuż przy zabytkowym Parku Zdrojowym, Pijalni Wód oraz wybudowaną w tym roku, a otwieraną w 2021 roku tężnią solankową. Hotel***Gromada oferuje swoim gościom 50 pokoi.

Hotel Gromada

Zabiegi i ćwiczenie odbywają się pod kontrolą fizjoterapeuty. W zakładzie dostępna jest również sala do wypoczynku, w której można zrelaksować się pomiędzy zabiegami. Bogata oferta zabiegów z zakresu balneoterapii, hydroterapii, masaży oraz kinezyterapii indywidualnej pomoże przy schorzeniach narządu ruchu, problemach reumatycznych oraz skórnych.

Dla smaku

Zgodnie z hasłem „Jedz zdrowo i smacznie” dla naszych gości oddano w hotelu w nowej odsłonie restaurację oraz kawiarnię „Gromada“. Aranżacja wnętrza restauracji i kawiarni łączy charakter obiektu z nastrojowym klimatem, sprzyjającym temu, aby nasi Goście czuli się jak w domu. Serwujemy smaczne i różnorodne dania kuchni polskiej, oparte na produktach regionalnych, uwzględniając w menu dania przygotowane specjalnie dla grupy seniorów.

Trochę ruchu

Goście hotelu mają możliwość uczestnictwa w fakultatywnych wycieczkach tematycznych, na przykład do Olejarni Zagłoby w Mikułowicach na tłoczenie olejów metodą naturalną lub do Winnicy Zbrodzice z degustacją wielu gatunków wina.
Co środę, w ramach edukacji o tradycjach regionu, istnieje możliwość wyjścia na spotkanie do Izby Chleba przy kościele Św. Brata Alberta, podczas którego kulminacyjnym momentem jest poczęstunek z podpłomyków wypieczonych w tradycyjnym piecu chlebowym.

Uzdrowiska w całym kraju zawieszają działalność

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center