HanseMerkur Złotym Partnerem VIII Forum Promocji Turystycznej

Logotyp HanseMerkur

Specjalizująca się w ubezpieczeniach turystycznych spółka HanseMerkur jest Złotym Partnerem VIII Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 7 czerwca w Kamienicy Artystycznej w Warszawie.

Już za 9 dni w warszawskiej Kamienicy Artystycznej, przy ulicy Białostoskiej 22, odbędzie się 8. edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl

Tym razem poruszymy następujące tematy: zdrowie i bezpieczeństwo podczas podróży i wypoczynku, przyszłość turystyki grupowej oraz grup zawodowych, które się w niej specjalizują, sytuację w sektorze MICE, przyszłość promocji turystyki po koronawirusie, skuteczność bonu turystycznego.

Jak zwykle zaprosiliśmy ekspertów w sprawach promocji turystycznej, zarówno z kraju, jak i zagranicy.

Złotym Partnerem VIII Forum Promocji Turystycznej jest HanseMerkur.

Firma wyspecjalizowana w ubezpieczeniach turystycznych działa na polskim rynku od pięciu lat. Oferuje ubezpieczenia indywidualne: Ubezpieczenie kosztów leczenia i transportu, ubezpieczenie następstw i nieszczęśliwych wypadków w podróży, ubezpieczenie pomocy w podróży (Assistance), bagażu podróżnego, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Można je kupić w pakietach bez kosztów odwołania podróż i pakietach z kosztami odwołania podróży.
HanseMerkur oferuje również pakiety sportowo-narciarskie.

Firmę podczas VIII Forum Promocji Turystycznej jest HanseMerkur będzie reprezentowała Renata Łątka, Head of Sales, która wygłosi prezentację: „Bezobjawowy klient z COVID-19 na kwarantannie – kto za to wszystko zapłaci?”

Renata Łątka współpracuje z biurami podróży oraz touroperatorami. Doradza w zakresie optymalnej ochrony ubezpieczeniowej, dbając o komfort i bezpieczeństwo podróży ich klientów. Dzięki temu tak naprawdę nigdy nie rozstała się z ukochaną turystyką, gdzie ponad dwadzieścia lat temu zaczęła swoją karierę. Renata zawsze powtarza, że podróże dają jej wolność, co dzisiaj nabiera szczególnego znaczenia. Od lat angażuje się na rzecz zrównoważonego rozwoju najbliższego otoczenia. O ile wykracza to poza obszar biznesu, to pozwala świadomie kształtować świat.

O przewodnikach i pilotach na VIII Forum Promocji Turystycznej

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center