Halo LATO 2020! Itaka wystartowała ze sprzedażą oferty na wakacje 2020

W ofercie znalazły się trzy nowości: karaibskie Curacao, Marsa Matrouh w Egipcie oraz marokańska Saidia. W sprzedaży także nowe wycieczki objazdowe, nowe połączenia lotnicze, rodzinne wakacje w Klubach Przyjaciół Itaki.

Jak głosi komunikat touroperatora w ofercie na lato 2020 znalazły się ulubione miejsca wczasowe klientów w Grecji, Turcji, Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech, Bułgarii, Albanii, Czarnogórze, Egipcie, Maroku, Tunezji, Gruzji, na Cyprze i bardziej egzotycznie – na Malediwach, Nosy Be, Zanzibarze i Wyspach Zielonego Przylądka.

Przedstawiając nowości Itaka chwali Curacao, jako wyspę leżącą poza strefą huraganów. „Jej atuty to piękne plaże, słynne miejsca nurkowe, malownicza stolica i wyjątkowy rum.”
Z kolei Marsa Matrouh nad Morzem Śródziemnym, niedaleko Aleksandrii to nowy kierunek w Egipcie. Są tu najpiękniejsze egipskie plaże, idealne dla rodzin z dziećmi.

W 20. jubileuszowej edycji projektu Itaka & Gala – Podróże w stylu gwiazd, nowością są hotele prestiżowych sieci na Riwierze Tureckiej i w Bodrum.

Po raz 5.z kolei Itaka prezentuje hotele dla dorosłych. Systematycznie poszerzana jest kategoria Wakacje bez przeszkód, obejmująca hotele z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami.
Itaka rozwija ofertę wycieczek objazdowych do Chin. Są nowości i tak ciekawe miejsca jak Leśny Park Narodowy Zhangjiajie czy Góra Tianmen. Do Chin można polecieć z Warszawy, Poznania, Rzeszowa i Gdańska. Po city breaks startuje nowa seria: Weekend na plaży. Pierwsze oferty to włoski kurort Baia Domizia i francuski Juan Les Pins. Do oferty wycieczkowej w Turcji dochodzą ciekawe trasy rozpoczynające się w Izmirze, obejmujące miejsca znane i mniej popularne.

Tylko do 30 września:

BONUSY NA PLUSY
15 proc. zaliczki
50 proc. zniżki dla dziecka w wybranych hotelach
pakiet gwarancji gratis:
gwarancja najniższej ceny aż do dnia wyjazdu
gwarancja najniższej ceny
gwarancja niezmienności ceny
gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji
3 proc. zniżki dla Stałych Klientów lub 100 PLN za zgody na kontakt elektroniczny

EKSTRA BONUSY NA PLUSY
kupon na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ za 1 PLN
bransoletka ITAKA SMYK za 1 PLN
parking za 1 PLN