Golden Tulip Międzyzdroje Residence świętuje swoje 10-lecie

W miniony weekend swoje 10-lecie świętował Golden Tulip Międzyzdroje Residence należący do grupy PHH. Z tej okazji obiekt przygotował wieczór pełen atrakcji, na który przybyło ponad 100 zaprzyjaźnionych gości.

Wśród osób zaproszonych na uroczystość znaleźli się partnerzy biznesowi, przedstawiciele firm i biur turystycznych współpracujących z obiektem oraz stali goście, którzy od 10 lat regularnie odwiedzają obiekt w Międzyzdrojach.

“Przez ponad dekadę funkcjonowania w Golden Tulip Międzyzdroje Residence zrealizowaliśmy setki wydarzeń i przyjęliśmy ponad 500 tys. gości. To zasługa całego naszego zespołu, który nawet w tych najtrudniejszych momentach zapewnił przyjazną atmosferę i doskonałą obsługę. Jestem niezwykle dumna z mojego zespołu i życzę kolejnych sukcesów w następnym dziesięcioleciu” – podkreśliła Ewa Szczepańska, dyrektor Golden Tulip Miedzyzdroje Residence.

Uczestnicy imprezy mieli zapewnionych wiele atrakcji m.in. koncert smooth-jazzowego, szczecińskiego duetu – Jackpot, czy trupa Kamila Małeckiego, która rozbawiała publiczność magicznymi sztuczkami i popisami cyrkowymi. Ponadto, szef kuchni, Andrii Mazur, przygotował autorski pokaz i wyczarował przy pomocy suchego lodu i paru prostych składników przepyszne mrożone desery.

Golden Tulip Międzyzdroje to jeden z najbardziej prestiżowych i najchętniej odwiedzanych obiektów apartamentowych w Międzyzdrojach. Zlokalizowany w zachodniej części pięknego kurortu, zaledwie 100 m od czystej, pięknej plaży, wśród nadmorskiego lasu. Oferuje 110 przestronnych apartamentów rodzinnych, strefę wellness z basenem, jacuzzi i saunami oraz przyjemną restaurację. Obiekt posiada także urozmaiconą ofertę rekreacyjną, jak np. rowery, bilard, siłownię, czy tenis stołowy. Nie brakuje też propozycji dla grup biznesowych – sala konferencyjna mieszcząca do 100 osób z wysokiej jakości wyposażeniem oraz świetna kuchnia sprawiają, że oprócz gości indywidualnych obiekt cieszy się dużym powodzeniem także wśród klientów korporacyjnych.

Golden Tulip świętuje 60. urodziny ponownym otwarciem flagowego hotelu w Warszawie