Funclub anulował wszystkie wycieczki do 29 marca

Funclub

Wyspecjalizowany w wycieczkach autokarowych touroperator Funclub ogłosił, że wszystkie zaplanowane przez niego imprezy turystyczne zostają odwołane do 29 marca. Po 23 marca na profilu facebookowym firmy pojawią się komunikaty odnośnie do kolejnych terminów wyjazdów.

Jak poinformował organizator, „wszystkie imprezy organizowane przez Funclub do 29 marca zostają odwołane. Nasi pracownicy będą się kontaktowali z osobami, które miały zaplanowane wyjazdy w tym czasie. Decyzje na temat imprez późniejszych będą opublikowane na naszym fanpage’u 23 marca.

„Prosimy Was jednocześnie o zastosowanie się do wszystkich zaleceń władz. Pamiętajcie, że odpowiedzialnością, wspólnym działaniem i dużą determinacją możemy pokonać wirusa i zakończyć stan, który budzi w nas wszystkich niepokój” – czytamy w komunikacie.

13 marca w piątek granice Polski zostały zamknięte dla cudzoziemców na okres 10 dni, z możliwością przedłużenia. 15 marca o północy zawieszone zostaną wszystkie międzynarodowe pasażerskie połączenia lotnicze i kolejowe.

Czytaj: Koniec turystyki zagranicznej. Polska zamyka granice na 10 dni.