Fostertravel.pl aktywnie rozwija swoją sieć biur podróży

Fostertravel.pl wyszedł z inicjatywą tworzenia dla wszystkich biur współpracujących przyjaznej sieci partnerskiej franczyzy. Każdy, kto marzy o własnym biurze podróży lub prowadzi już biuro agencyjne, może rozpocząć współpracę z portalem.

Fostertravel.pl to portal turystyczny i sieć partnerskich biur podróży. Firma aktywnie działa już od 1998 roku. Oferują znalezienie wyjazdów wakacyjnych, hoteli, biletów lotniczych, a nawet możliwość zarezerwowania biletów na koncert, kupno ubezpieczenia oraz wynajęcie samochodu.

Współpraca z Fostertravel.pl to rozwiązanie dla osób, które marzą o własnym biurze podróży. Ich projekt jest skierowany jednakowo do osób nieposiadających doświadczenia w branży turystycznej oraz do istniejących już biur agencyjnych.

Fostertravel.pl dąży do doskonalenia sieci biur partnerskich, dlatego wśród ich celów jest pozyskiwanie partnerów, z którymi wspólnie będą mogli się rozwijać, aktywnie pozyskiwać nowych klientów oraz nawiązywać i utrzymywać długotrwałe relacje z klientami.

Fostertravel.pl Salon Grójec /fot. Fostertravel.pl

15 korzyści ze współpracy z Fostertravel.pl

 1. Udostępnianie sprzedaży ofert największych touroperatorów
 2. Bieżąca opieka i pomoc ze strony przedstawiciela Fostertravel.pl
 3. Regularne szkolenia z systemów oraz z nowych ofert wprowadzanych przez Touroperatorów
 4. Przyłączenie się do dynamicznie rozwijającej się sieci
 5. Brak opłat za przystąpienie do sieci, a także opłat marketingowych
 6. Wewnętrzny system przepływu informacji oraz Back Office
 7. Rozbudowany system zarządzania pytaniami i rezerwacjami
 8. Brak nakładów finansowych na systemy informatyczne
 9. Pomoc w wyborze i aranżacji lokalu
 10. Umieszczenie danych teleadresowych partnerów na portalu Fostertravel.pl
 11. Możliwość korzystania z najlepszej w Polsce wyszukiwarki ofert turystycznych
 12. Pozyskanie nowych klientów i uzyskiwanie pomocy w rozwiązywaniu ich problemów
 13. Wsparcie w rekrutacji personelu.
 14. Pomoc w wizualizacji materiałów reklamowych.
 15. Prawo do używania znaku firmowego Fostertravel.pl oraz własne konta mailowe w domenie Fostertravel.pl
Fostertravel.pl Salon Grójec /fot. Fostertravel.pl

Bogate grono partnerów i ponad dwa miliony ofert

Dodatkowym autem portalu jest bogate grono partnerów. Podjęli współpracę z ponad 70 touroperatorami zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Wśród nich znajdują się m.in.: Itaka, Coral Travel, Rainbow Tours, TUI, Exim Tours, Grecos Holiday, Ecco Holiday.

Posiadają oferty nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla biznesowych. Biuro wyróżnia wysoka jakość usług, profesjonalny zespół wykwalifikowanych doradców turystycznych oraz kasjerów lotniczych. Pracownicy, aby móc jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki służbowe podróżują po całym świecie i kontrolują jakość usług. Odwiedzają najdalsze kierunki świata i sprawdzają wycieczki fakultatywne.

Sprzedaż ofert prowadzona jest w oddziałach, a także za pośrednictwem serwisu internetowego. Firma dysponuje największą bazą aktualnych ofert dostępną 24 godziny na dobę. Należą do nich wyjazdy m.in. wypoczynkowe, objazdowe, egzotyka, trampingi, samolotem, autokarem lub dojazd własny.

Fostertravel.pl z wyjątkową starannością dba o rozwój swoich biur partnerskich. Zapewnia im pełne wsparcie merytoryczne, systemowe i marketingowe. Jednocześnie firma niezmiennie zachowuje niekorporacyjny charakter.

Szczegółowe informacje do uzyskania pod adresem [email protected]

Materiał Partnera