FlyArystan będzie latać do Delhi

fot. Yelena Sergiyenko

Kazachski przewoźnik niskokosztowy FlyArystan rozszerza swoją sieć połączeń międzynarodowych i wprowadza nowe połączenie z Shymkent do Delhi. Loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki.

Kazachska linia lotnicza oferuje połączenia do Delhi, które ma być udogodnieniem dla mieszkańców miast takich jak Almaty, Astana, Atyrau, Kostanaj, Semey i Aktobe. Indie są dla nich interesującym kierunkiem podróży nie tylko wypoczynkowych, ale także przyciągającą ofertą medyczną i uniwersytetami.

 „Jednym z głównych celów FlyArystan jest jednoczenie regionów Kazachstanu i umożliwienie podróży za granicę w przystępnych cenach z różnych regionów. Nowe połączenie Shymkent-Delhi-Shymkent jest doskonałe zarówno dla turystów, którzy chcą poznać kulturę Indii, jak i dla studentów obu krajów. Warto zwrócić uwagę na wysokiej jakości turystykę medyczną w Delhi, która jest pożądana przez turystów z całego świata. Cieszymy się, że możemy zapewnić bezpieczną i przystępną cenowo podróż do Delhi dla turystów z Kazachstanu” – powiedziała Madina Buzhinova, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży FlyArystan.

Shymkent-Delhi to siódme zagraniczne połączenie oferowane przez FlyArystan. Poza Indiami, linie lotnicze FlyArystan obsługują regularne loty do Turcji (Stambuł, Ankara), Gruzji (Kutaisi), Azerbejdżanu (Baku), Uzbekistanu (Samarkand), Armenii (Erewan) i Kirgistanu (Biszkek).