FlixBus – start pierwszej promocji biletów

archiwum FlixBus

Promocja przewoźnika obejmuje wszystkie połączenia między 12 a 26 marca. Bilety dostępne są na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej FlixBus oraz w punktach sprzedaży.

Bilety można kupić w atrakcyjnych cenach, zaczynających się już od 99 groszy na trasach krajowych i 4,99 zł na trasach międzynarodowych.
Połączenia PolskiegoBusa dostępne na FlixBus.pl

Od 27 lutego bilety na połączenia, które dotąd dostępne były na stronie PolskiegoBusa, można zarezerwować na stronie FlixBus.pl.

Zapewnia to polskim pasażerom dostęp do rozległej, europejskiej siatki połączeń FlixBusa oraz daje możliwość korzystania z wielu udogodnień, usprawniających podróż, takich jak:
• odprawa dzięki biletom w postaci QR kodu, skanowanego przez kierowcę,
• aplikacja mobilna, z dotychczasową siatką PolskiegoBusa i narzędziem „Twój przystanek”, ułatwiającym zlokalizowanie przystanku autobusowego oraz dotarcie do niego dzięki funkcji nawigacji, • powiadomienia push / SMS wysyłane w przypadku opóźnienia autobusu powyżej 15 minut, z informacją o ewentualnych dalszych przesiadkach.

Bilety zakupione wcześniej na stronie PolskiegoBusa zachowują ważność. Do wejścia letniego rozkładu FlixBusa, podczas odprawy obowiązuje lista papierowa oraz bilety w postaci QR kodu – na telefonie lub wydrukowanym bilecie.

Pierwszeństwo wejścia na pokład mają pasażerowie z wykupioną rezerwacją miejsca na PolskimBusie, aby odprawa przebiegała możliwie najsprawniej – zarówno dla kierowców, jak i pasażerów.

Opcja rezerwacji miejsc we FlixBusie nie jest jeszcze dostępna, ale jest już testowana na 12 naszych liniach w Europie i będzie wprowadzona jeszcze w tym roku również w Polsce.