Europa Ubezpieczenia nowym ubezpieczycielem Ecco Holiday i Ecco Travel

Ecco Holiday ma nowego ubezpieczyciela

Od 1 października rusza współpraca Ecco Holiday Sp. z o.o. z Europą Ubezpieczenia w zakresie ubezpieczeń stanowiących uzupełnienie imprez turystycznych Ecco Holiday i Ecco Travel.

Niezależnie od podstawowego ubezpieczenia zawartego w cenie imprez, dla klientów dostępna będzie oferta rozszerzeń dopasowana do aktualnych potrzeb związanych z pandemią.

Jak podkreśla Ecco Holiday, warianty rozszerzone ubezpieczenia podróżnego zapewnią m.in. ochronę ubezpieczeniową w związku z kwarantanną podczas podróży, zaś ubezpieczenie kosztów rezygnacji i przerwania imprezy będzie można dokupić nawet w przypadku rezerwacji dosłownie na kilka dni przed wylotem.

Karolina Warzybok, prezes zarządu Ecco Holiday, powiedziała: „Podróżowanie w czasie pandemii to możliwość zwiedzania pięknych miejsc bez tłumów turystów, co jest ogromną zaletą i zachętą dla klientów. Zależy nam bardzo, by troska o ewentualne koszty związane z nieoczekiwanymi sytuacjami, jak choćby kwarantanna podczas podróży, czy nagła konieczność rezygnacji z zakupionej imprezy nie wpływały na decyzje klientów, lecz budowały ich poczucie bezpieczeństwa.

Podjęliśmy współpracę z Europą, gdyż cenimy doświadczenie tego znanego na rynku turystycznym partnera, a ubezpieczenie podróży, to obecnie ważniejsze niż kiedyś uzupełnienie pakietu turystycznego. Istotne jest właściwe dopasowanie wariantu ubezpieczenia do potrzeb klienta, w czym niezmiennie pomagają klientom nasi agenci i konsultanci działów sprzedażowych.”

Pakiety Ecco Holiday i Ecco Travel uzupełnione o ubezpieczenie Europa Ubezpieczenia to możliwość spokojnego wypoczynku i radości podróżowania. To ważne szczególnie w kontekście ponownego otwarcia wielu popularnych kierunków jak Mauritius, Phuket czy USA. Szersza dostępność wyjazdów ma bezpośrednie przełożenie na liczbę bieżących rezerwacji i potwierdza, że Polacy będą aktywnie spędzać jesień.

Wróciły objazdówki Ecco Travel. Touroperator wysłał grupy do Jordanii i Gruzji