Europa Ubezpieczenia nowym ubezpieczycielem Ecco Holiday i Ecco Travel

Od 1 października rusza współpraca Ecco Holiday Sp. z o.o. z Europą Ubezpieczenia w zakresie ubezpieczeń stanowiących uzupełnienie imprez turystycznych Ecco Holiday i Ecco Travel.
Niezależnie od podstawowego ubezpieczenia zawartego w cenie imprez, dla klientów dostępna będzie oferta rozszerzeń dopasowana do aktualnych potrzeb związanych z pandemią.
Jak podkreśla Ecco Holiday, warianty rozszerzone ubezpieczenia podróżnego zapewnią m.in. ochronę ubezpieczeniową w związku z kwarantanną podczas podróży, zaś ubezpieczenie kosztów rezygnacji i przerwania imprezy będzie można dokupić nawet w przypadku rezerwacji dosłownie na kilka dni przed wylotem.
Karolina Warzybok, prezes zarządu Ecco Holiday, powiedziała: „Podróżowanie w czasie pandemii to możliwość zwiedzania pięknych miejsc bez tłumów turystów, co jest ogromną zaletą i zachętą dla klientów. Zależy nam bardzo, by troska o ewentualne koszty związane z nieoczekiwanymi sytuacjami, jak choćby kwarantanna podczas podróży, czy nagła konieczność rezygnacji z zakupionej imprezy nie wpływały na decyzje klientów, lecz budowały ich poczucie bezpieczeństwa.
Podjęliśmy współpracę z Europą, gdyż cenimy doświadczenie tego znanego na rynku turystycznym partnera, a ubezpieczenie podróży, to obecnie ważniejsze niż kiedyś uzupełnienie pakietu turystycznego. Istotne jest właściwe dopasowanie wariantu ubezpieczenia do potrzeb klienta, w czym niezmiennie pomagają klientom nasi agenci i konsultanci działów sprzedażowych.”
Pakiety Ecco Holiday i Ecco Travel uzupełnione o ubezpieczenie Europa Ubezpieczenia to możliwość spokojnego wypoczynku i radości podróżowania. To ważne szczególnie w kontekście ponownego otwarcia wielu popularnych kierunków jak Mauritius, Phuket czy USA. Szersza dostępność wyjazdów ma bezpośrednie przełożenie na liczbę bieżących rezerwacji i potwierdza, że Polacy będą aktywnie spędzać jesień.
Wróciły objazdówki Ecco Travel. Touroperator wysłał grupy do Jordanii i Gruzji
POWIĄZANE WPISY
4 grudnia 2023
Świąteczne wyjazdy Polaków
Polacy polubili świąteczne podróże. 27 proc. grudniowych rezerwacji zrobiono z ponad…
0 Komentarzy3 Minuty
4 grudnia 2023
Biura podróży – kolejny tydzień ze spadkiem cen imprez turystycznych
W ubiegłym tygodniu, średnia cena wycieczek z wylotami pomiędzy 5 i 11 sierpnia 2024,…
0 Komentarzy4 Minuty
1 grudnia 2023
Rekordowy rok 2023 Biura Podróży Sun & Fun
Biuro Podróży Sun &Fun przedstawiło ofertę na lato 2024 roku. Przy okazji pochwaliło się…
0 Komentarzy1 Minuty
1 grudnia 2023
Sieć Fostertravel.pl podsumowała rok 2023
Piętnaście salonów franczyzowych więcej niż w roku ubiegłym, wzrost obrotu o 128 proc. –…
0 Komentarzy3 Minuty
1 grudnia 2023
Exim Tours: 30 lat na rynku, wzrost sprzedaży i nagrody dla najlepszych agentów
W ostatnią sobotę, 25 listopada, kolejny rok z rzędu, odbyła się Gala Exim Tours. Podczas…
0 Komentarzy5 Minuty
30 listopada 2023
Esky.pl: 64 proc. Polaków wyleci zimą do Bangkoku, Nowego Jorku i Miami
Ponad połowa podróżujących z Polski zdecydowała się na wyprawy do Bangkoku, Nowego Jorku…
0 Komentarzy7 Minuty
29 listopada 2023
Accor i Grupa Allenort podpisują umowę na budowę Mövenpick Hotel Gdynia
Accor nawiązał współpracę z Grupą Allenort na realizację projektu budowy hotelu Mövenpick…
0 Komentarzy2 Minuty
29 listopada 2023
Ryanair uruchamia letni rozkład lotów 2024
Ryanair poinformował o starcie letniego rozkładu lotów na 2024 rok z prawie 10 mln miejsc…
0 Komentarzy1 Minuty
29 listopada 2023
Meet the Bidder Grand Edition w Arche Hotel Krakowska. 77 wystawców z całego świata i blisko 1,5 tys. spotkań
W dniach 21-22 listopada odbył się Meet the Bidder Grand Edition, a także międzynarodowa…
0 Komentarzy6 Minuty