Eurolotem z Lublina do Wrocławia

archiwum prasowe Eurolot

Eurolot uruchomił kolejne połączenie krajowe: z Wrocławia do Lublina. Cena biletu zaczyna się od 129 złotych w jedną stronę.

Dziś po południu odbędzie się lot inauguracyjny. O godzinie 15.20 samolot Bombardier Q400 wystartuje z portu we Wrocławiu w ponad godzinny rejs do Lublina. Za sterami usiądzie szef pilotów Eurolotu – kapitan Igor Augustyniak.

Otwarcie nowej trasy to kolejny element rozwoju naszej siatki połączeń krajowych. Chcemy udowodnić naszym podróżnym, że Eurolot zasługuje na przydomek „narodowego, regionalnego przewoźnika”. Pragniemy bowiem, aby nasi pasażerowie z portów regionalnych mogli w szybki i komfortowy sposób podróżować po całym kraju. Jest to możliwe dzięki m.in. nowemu połączeniu Wrocław-Lublin.” – mówi Tomasz Balcerzak, Prezes Zarządu Eurolot SA.

Cieszę się, że siatka połączeń krajowych, dzięki naszemu partnerowi Eurolotowi, rozwija się tak dynamicznie. Rok temu uruchomione zostały loty do Gdańska, a od dzisiaj nie tylko ten kierunek zyskuje dodatkową rotację, ale pojawiają się – tak oczekiwane m.in. przez biznes – połączenia ze stolicą Dolnego Śląska.” – mówi Krzysztof Wójtowicz, Prezes Portu Lotniczego Lublin.

Lublin i Wrocław to dogodne porty także dla pasażerów tranzytowych. Na nowej trasie podróżni będą mogli skorzystać z innych połączeń Eurolotu – m.in. do Zurychu, Brukseli, Paryża oraz Mediolanu.

Rejsy będą się odbywały cztery razy w tygodniu. Cena biletu obejmuje także możliwość bezpłatnego przewozu bagażu rejestrowanego oraz podręcznego.

Szczegółowy rozkład znajduje się na: www.eurolot.com