Eurolot znowu będzie latać do Chorwacji

archiwum Eurolot

Dubrownik, Split i Zadar to miasta, do których z Warszawy, Poznania i Krakowa będzie można polecieć od maja do października 2014 roku na pokładach samolotów Eurolotu.

Linie lotnicze Eurolot w mijającym roku przewiozły do Chorwacji, prawie 20 tysięcy pasażerów. Sukces przewoźnika zadecydował, że również w sezonie 2014, jeden z najpiękniejszych krajów Europy, z 1244 wyspami, wspaniałą kuchnią i gościnnymi mieszkańcami ponownie będzie silnym punktem na mapie połączeń Eurolotu.
W sezonie letnim 2014 liczba obsługiwanych przez Eurolot tras między Polską a Chorwacją wzrośnie do 10. Wzorem sezonu 2013 połączenia wykonywane będą głównie w soboty i niedziele. Ceny w dwie strony zaczynać się będą od 500 zł. Bilety można kupować już od 16 grudnia. Jak dotychczas będzie można skorzystać ze zniżek, które dla dzieci w wieku 2-15 lat będą wynosić 33 proc. od taryfy, natomiast dla niemowląt do 2 lat – 90 proc. taryfy. W cenie biletów wliczony jest również przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 15 kg.
Nowością w przyszłym sezonie będą niedzielne loty z Krakowa do Splitu, do Dubrownika natomiast klienci będą latać, tak jak w ubiegłych latach, w soboty. Rejsy z Warszawy do Dubrownika i Zadaru będą wykonywane w soboty. Natomiast do Splitu, samolot Eurolotu na będzie latał w czwartki i niedziele. Samoloty z poznańskiego lotniska Ławica w kierunku Dubrownika i Zadaru startować będą również w soboty.
Połączenia z Krakowa i Poznania zostaną uruchomione 14 czerwca, a z Warszawy – już 24 kwietnia przyszłego roku. Zakończą się dopiero w październiku.