Eurolot z nowymi nazwami taryf

archiwum Eurolot

Eurolot wprowadza do swojej oferty trzy nowe rodziny taryf o nazwach: Bronze, Silver oraz Gold. Zastąpią one dotychczas obowiązujące grupy Promo, Basic i Premium. Nowa struktura taryf dotyczy podróży Eurolotem od 26 października br. czyli od początku sezonu zimowego.

Mateusz Kokosiński, dyrektor handlowy Eurolot SA powiedział: „Elastycznie reagujemy na to, co się dzieje w branży lotniczej. Bacznie obserwujemy zarówno trendy na rynku, jak i słuchamy opinii naszych pasażerów. Decyzja o wprowadzeniu zróżnicowanej, trzystopniowej oferty taryfowej to przede wszystkim wynik analizy badań, przeprowadzonych wśród naszych podróżnych. Wierzę, że znaleźliśmy „złoty środek” i nasza nowa propozycja będzie korzystna zarówno dla pasażerów biznesowych, poszukujących pełnego pakietu udogodnień, jak i tych z mniejszym portfelem, których interesuje sam przelot w jak najniższej cenie.”

Taryfa ekonomiczna, nazwana „Bronze”, jest adresowana głównie do tych osób, którym zależy na ponoszeniu jak najmniejszego kosztu podróży czyli np. podróżują wyłącznie z bagażem podręcznym, bez bagażu rejestrowanego czy nie korzystają z oferty cateringowej na pokładzie samolotu. Brązowa oferta nadal pozostawia możliwość bezpłatnej odprawy online oraz na lotnisku. Co istotne, najmłodsi pasażerowie czyli niemowlęta (do 2 lat) nadal korzystają z bezpłatnego przelotu w ramach tej taryfy na rejsach krajowych.

Taryfa „Silver” propozycja dla pasażerów, którzy cenią sobie komfortową podróż w przystępnej cenie. W cenę biletu wliczona będzie zarówno 1 sztuka bagażu podręcznego, jak i rejestrowanego, a także możliwość skorzystania z odprawy online i na lotnisku. Srebrna taryfa pozostawia także podróżnym swobodę zmiany swojej rezerwacji za opłatą. Podtrzymane zostają również korzystne warunki podróżowania dla niemowląt (bezpłatnie po kraju) oraz dzieci od 2 do 15 lat (50 proc. od taryfy).

Taryfa „Gold” została stworzona z myślą o pasażerach biznesowych, którym zależy na wysokim standardzie obsługi i komforcie podróży, została stworzona Osoby z niej korzystające, będą miały do swojej dyspozycji dedykowany numer linii telefonicznej w ramach Call Center Eurolotu. Ponadto, na pokładzie samolotu – podczas wszystkich lotów – otrzymają bezpłatnie zimny lub ciepły napój, słodką przekąskę lub posiłek, a na rejsach zagranicznych dodatkowo napoje alkoholowe. Pasażer zabierze ze sobą na pokład dwie sztuki bagażu podręcznego oraz dwie rejestrowanego, natomiast najmłodsi podróżni zachowają dotychczasowe atrakcyjne warunki przelotu – niemowlęta bezpłatnie na krajowych rejsach, a dzieci w wieku 2-15 lat – 50 proc. od taryfy. Wśród korzyści złotej taryfy znajduje się możliwość skorzystania z opcji szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku (tzw. Fast track, który dostępny jest w wybranych portach) oraz bezpłatne dokonanie wszelkich zmian w rezerwacji..

W zależności od wybranej oferty, przykładowo ceny biletów na rejsy z Warszawy będą dostępne już od 429 złotych w taryfie Bronze (w obie strony), od 550 złotych w taryfie Silver (w obie strony) oraz od 1 698 złotych w taryfie Gold (w obie strony).