Eurolot proponuje loty do Europy z międzylądowaniem

archiwum eurolot.com

Z Gdańska przez Lublin do Mediolanu i z Krakowa oraz Wrocławia przez Gdańsk do Helsinek.

Od 28 lutego z gdańskiego lotniska pasażerowie Eurolotu polecą do Mediolanu,
z międzylądowaniem w Lublinie. Połączenie wykonywane będzie dwa razy w tygodniu – w piątek i w niedzielę. Portem docelowym jest Malpensa – znakomicie skomunikowany, główny port lotniczy obsługujący miasto. Ceny biletów zaczynają się od 699zł, a lot nowoczesnym Bombardierem Q400 NextGen potrwa łącznie około 4 godzin 40 minut.
Od 31 marca zaś klienci z Krakowa i Wrocławia, będą mogli dostać się do Helsinek, z przesiadką w porcie lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Z Krakowa loty odbywać się będą 3 razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i czwartki a w stronę powrotną w poniedziałki, środy, czwartki i niedziele. Ceny rozpoczynają się od 729 zł w obie strony. Z Wrocławia pasażerowie odlecą w poniedziałki i środy, a powroty możliwe będą w poniedziałki, środy i czwartki. Najniższa cena biletu to 699 zł w obie strony.

.Wszystkie loty regionalnej linii Eurolot odbywają się samolotami Bombardier Q400 NextGen. Do dyspozycji pasażerów są tablety, a także urozmaicony catering. Kupując bilety Eurolotu można skorzystać ze zniżek, które dla dzieci w wieku 2-15 lat (33 proc. od normalnej taryfy), natomiast dla niemowląt do 2 lat (90 proc.). W cenie biletów wliczony jest również przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg.