Enter Air podpisał umowę z Rainbow Tours

fot. archiwum Enter Air

Enter Air i Rainbow Tours podpisały umowę o współpracy na sezon Lato 2021 – Zima 2021/2022. Szacunkowa wartość umowy wynosi 31,0 mln USD (ok. 117,5 mln zł).

Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air, powiedział: “Podpisanie umowy przedłużającej naszą współpracę z Rainbow Tours, jednym z naszych długoletnich, stabilnych partnerów to kolejny pozytywny sygnał, który świadczy o tym, że wracamy do normalności. Za nami trudny rok, w którym wszyscy musieliśmy podjąć wiele działań mających na celu optymalne przygotowanie swojej działalności w nieznanych nam wcześniej warunkach. Tym bardziej cieszy, że wracamy praktycznie na wszystkie kierunki wykonywane dla Rainbow Tours przed pandemią.”

Najpopularniejszymi kierunkami realizowanymi w ramach programu będą Grecja i Turcja, ale istotne miejsce zajmują w nim również Wyspy Kanaryjskie i Egipt. Przez cały rok będzie realizowane połączenie do Mombasy w Kenii.

Umowa została zawarta na czas określony do 30 kwietnia 2022 r. i reguluje świadczenie przez Enter Air usług lotniczego przewozu osób i bagażu. Łączna wartość świadczeń wynikających z umowy nie jest możliwa do ustalenia i jej ostateczna wartość może różnić się od podanych wyżej szacunków. Rozliczenia z tytułu podpisanej umowy będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych.

Enter Air – pierwszy kwartał gorszy o 59 proc.

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center