Enter Air podpisał umowę z Coral Travel na prawie 130 mln zł

fot. Enter Air

Enter Air i Coral Travel Poland podpisały umowę czarteru na sezon Lato 2021 – Zima 2021/2022. Szacunkowa wartość umowy wynosi 33,4 mln USD (ok. 129,6 mln zł).

“Cieszymy się, że poprawa sytuacji na rynku pozwoliła na sfinalizowanie umowy z Coral Travel, który jest naszym partnerem od kilku lat. Umowa jest dla nas tym ważniejsza, że jej wartość jest ponad 20 procent większa niż poprzednia umowa między nami, zawarta przed pandemią. To pokazuje, że rynek próbuje odbudować się bardzo dynamicznie i jeśli nie nastąpią kolejne zawirowania, to obecne lato powinno być bardzo dobre, a liczymy także na dużo latania w sezonie zimowym. Umowa dotyczy głównie lotów na najbardziej popularnych kierunkach do Turcji, Grecji i Egiptu, gdzie na turystów czeka jak zawsze świetna pogoda, zabytki starożytnych kultur, ciepłe morze i egzotyczne jedzenie” – mówi Grzegorz Polaniecki, członek zarządu i dyrektor generalny Enter Air.

Umowa Czarteru dotycząca sprzedaży miejsc w samolotach wraz z załogą została zawarta na czas określony do 31 marca 2022 r. i reguluje zasady świadczenia przez Enter Air usług lotniczego przewozu osób i bagażu w przedmiotowym okresie. Łączna wartość świadczeń nie jest możliwa do ustalenia w sposób ścisły, w związku z czym podane wyżej wartości mają charakter szacunkowy, a ostateczna wartość umowy może różnić się od podanych wyżej szacunków. Rozliczenia z tytułu podpisanej umowy będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych.

Enter Air podpisał umowę z Rainbow Tours

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center