Emirates wznowią loty do Kabulu

Emirates wracają na coraz więcej tras
Samolot w barwach Emirates/fot. archiwum Emirates

Łącznie linie Emirates oferują podróżującym już 30 kierunków.

Poza lotami do Kabulu, pasażerowie Emirates w ramach siatki połączeń mogą polecieć do Bahrajnu, londyńskiego Heathrow, Manchesteru, Frankfurtu, Paryża, Mediolanu, Madrytu, Zurychu, Wiednia, Amsterdamu, Kopenhagi, Dublina, Nowego Jorku JFK, Seulu, Chicago, Toronto, Kuala Lumpur, Singapuru, Dżakarty, Tajpej, Hongkongu, Perth, Brisbane, Sidney, Melbourne i Manili.

Ponadto od 8 czerwca linie oferują loty z Karaczi, Lahore i Islamabadu pasażerom z Pakistanu, którzy chcą podróżować do kierunków w siatce Emirates.

Zdrowie i bezpieczeństwo przede wszystkim: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład w tym dystrybucję bezpłatnych zestawów higienicznych zawierających maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne dla wszystkich podróżnych.
Ograniczenia podróży: podróżni powinni zwrócić uwagę na obowiązujące ograniczenia podróży – będą oni mogli wejść na pokład samolotu tylko wtedy, gdy spełnią kryteria wjazdu do kraju docelowego.