Emirates wznawia loty do Tajlandii

Emirates Boeing 777-300ER
Emirates Boeing 777-300ER / fot. materiały prasowe

Linie Emirates wznawiają codzienne loty pasażerskie do Bangkoku od 1 września, a od 4 września również operacje pasażerskie do Lusaki.

Wznowienie połączeń do Bangkoku oznacza, że z Europy będzie można polecieć przez Dubaj do popularnych destynacji w rejonie Tajlandii. Loty między Dubajem a Bangkokiem będą obsługiwane samolotem Emirates Boeing 777-300ER z miejscami w klasach pierwszej, biznesowej i ekonomicznej. Począwszy od 1 września, lot EK384 będzie startował z Dubaju codziennie o 01:50 i lądował w Bangkoku o 11:30, a połączenie powrotne EK385 z Bangkoku wystartuje o 03:25 z przylotem do Dubaju o 06:35 od 2 września.

Do 30 sierpnia Tajlandia zamknięta

Do 30 września w Tajlandii utrzymany jest zakaz wjazdu dla cudzoziemców. Podróżni przylatujący do Bangkoku powinni dostosować się do wymogów i ograniczeń określonych przez władze Tajlandii. Przed dokonaniem rezerwacji na lot warto więc zapoznać się z najnowszymi informacjami lub odwiedzić stronę www.emirates.com/travelrestrictions.

Dodatkowo pasażerowie klas pierwszej i biznes mogą skorzystać z usługi szofera Emirates w Bangkoku i Dubaju oraz odpocząć w poczekalni Emirates na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju, gdzie utrzymywane są najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Kolejny kierunek w Afryce wznowiony

Wznowienie operacji do Lusaki umożliwia klientom przewoźnika z Zambii możliwość podróżowania do Dubaju, a także korzystanie z dalszych połączeń przez Dubaj do Europy, Bliskiego Wschodu, Azji i Pacyfiku oraz obu Ameryk. Dodanie Lusaki to zwiększenie zasięgu linii w Afryce dzięki obsłudze już 9 miejsc docelowych.

Loty do Lusaki będą obsługiwane przez Boeing 777-300ER. Od 4 września linie Emirates będą wykonywać połączenia do Lusaki w piątki i niedziele. Samolot Emirates EK713 wystartuje z Dubaju o godzinie 08:20, wyląduje w Lusace o 13:30. Lot powrotny EK714 z Lusaki wylatuje o godzinie 15:30 i dociera do Dubaju o godzinie 00:25 następnego dnia. Klienci mogą rezerwować loty na emirates.com lub za pośrednictwem biur podróży.

Pasażerowie mogą rezerwować loty na stronie emirates.com lub za pośrednictwem biur podróży.

Więcej połączeń Emirates do Afryki

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center