Więcej połączeń Emirates do Afryki

Emirates ogłosiły wznowienie operacji pasażerskich do Konakry – Gwinei i Dakaru – Senegalu od 3 września, zwiększając tym samym liczbę miast obsługiwanych przez Emirates w Afryce do 8. Loty z Dubaju do Konakry i Dakaru będą obsługiwane dwa razy w tygodniu samolotem Boeing 777-300ER.

Usługi między Konakry a Dakarem wzmocnią rosnącą sieć Emirates w 77 miastach, umożliwiając podróżnym wygodne połączenia przez Dubaj na Bliski Wschód, do Azji Zachodniej, Europy, obu Ameryk i na Daleki Wschód. Więcej informacji na temat aktualnych tras i usług Emirates można znaleźć pod adresem www.emirates.com/wherewefly

Pasażerowie mogą rezerwować loty na stronie emirates.com albo za pośrednictwem biur podróży.

Pasażerowie linii Emirates mogą zatrzymać się w Dubaju – miasto jest już otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów. Testy PCR na Covid-19 są obowiązkowe dla wszystkich pasażerów przylatujących do Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, włączając w to podróżnych tranzytowych, obywateli Zjednoczonych Emiratów Arabskich, rezydentów i turystów, niezależnie od kraju z jakiego przylatują.

Emirates wracają na trasy z Warszawy

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center