Emirates wracają na trasy do Johannesburga, Kapsztadu, Durbanu, Harare i na Mauritius

Emirates rozszerzają sieć połączeń w Afryce
Boeing 777-300ER w barwach Emirates/ fot. archiwum Emirates

Linie lotnicze Emirates wznowią loty do Johannesburga, Kapsztadu, Durbanu, Harare i na Mauritius, zwiększając globalną siatkę połączeń do 92 miejsc docelowych.

Linie Emirates ogłosiły wznowienie lotów do Johannesburga (od 1 października), Kapsztadu (od 1 października), Durbanu w RPA (od 4 października), Harare w Zimbabwe (od 1 października) i na Mauritius (od 3 października). Dodanie pięciu miast rozszerzy globalną sieć Emirates do 92 miejsc docelowych. Afrykańska siatka Emirates zostanie teraz zwiększona do 19 miast. Linia lotnicza stopniowo wznawia działalność, stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoich klientów, załogi i społeczności, które obsługuje na całym świecie.

Emirates będą obsługiwać dwa loty w tygodniu do Harare, połączone z obsługą Lusaki. Usługi połączą Zambię i Zimbabwe z kluczowymi miejscami docelowymi w Europie, na Dalekim Wschodzie, w obu Amerykach, Australazji i Azji Zachodniej, z jednym dogodnym przystankiem w Dubaju.

Loty z Dubaju na Mauritius będą początkowo odbywać się raz w tygodniu, w soboty, to wsparcie dla wysiłków repatriacyjnych rządu Mauritiusa, który chce sprowadzić obywateli do kraju. To także możliwość ożywienia krajowego przemysłu turystycznego, bezpieczne połączenie na popularną wyspę na Oceanie Indyjskim otworzy ruch turystyczny z Europy, Dalekiego i Bliskiego Wschodu.

 

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center