Emirates podpisały umowę z Airlink

Airlink bedzie współpracować z Emirates
Samolot w barwach Airlink/fot. archiwum Airlink

Umowa Emirates z Airlink zapewni klientom lepsze połączenia za pośrednictwem bramek w Johannesburgu i Kapsztadzie do ponad 25 krajowych miejsc docelowych w RPA i ponad 20 kierunków w Afryce Południowej.

Porozumienie Emirates i Airlink zapewni łatwą podróż z jednym biletem i jednorazową odprawę bagażu pasażerom przesiadającym się z Johannesburga i Kapsztadu do krajowych kierunków (m. in. Bloemfontein, George, Upington, Nelspruit, Hoedspruit i Port Elizabeth), a także wielu miejsc w całej Afryce Południowej (Gaborone, Kasane, Vilanculos, Maun, Victoria Falls, Maputo, Windhoek, Harare, Lusaka, Ndola, Bulawayo i Livingstone).

Tim Clark, prezes linii Emiratem, powiedział: „W Emirates bardzo cieszmy się na możliwość współpracy z Airlink w ramach nowej umowy między liniami, która pomoże nam wzmocnić naszą obecność i zapewnić klientom większy wybór, elastyczność i ulepszone połączenia w 45 miastach w Afryce Południowej. Jesteśmy zaangażowani w naszą działalność w Południowej Afryce. Wciąż szukamy sposobów na poszerzanie naszej sieci dla klientów i pomagamy im czerpać korzyści z różnorodnych opcji podróży.
Umowa interliniowa, która weszła w życie z firmą Airlink, to dopiero początek dalszej współpracy i nie możemy się doczekać, aby odkryć więcej możliwości poszerzenia zakresu naszego partnerstwa w przyszłości.”

Rodger Foster, CEO Airlink, dodał: „Jesteśmy dumni i podekscytowani naszą nową umową handlową z Emirates. Głęboko szanujemy linię lotniczą, jej wartości i globalny zasięg. Jesteśmy przekonani, że ta relacja zapewni klientom lepsze możliwości podróży, biorąc pod uwagę zaprojektowaną łączność, która zostanie umożliwiona na międzynarodowym portów lotniczych w Tambo i Kapsztadzie. Oferta miejsc docelowych Airlink obejmuje większość kluczowych punktów w Afryce Południowej, takich jak Kapsztad, Durban, Port Elizabeth, East London, Bloemfontein, Harare, Lusaka, Maputo, Gaborone, Windhoek i wiele innych.”

Emirates wracają na trasy do Johannesburga, Kapsztadu, Durbanu, Harare i na Mauritius