Emirates wprowadza regionalne prywatne loty czarterowe

fot. materiały Emirates

Linie lotnicze Emirates wprowadziły nową usługę czarterową na żądanie, umożliwiającą klientom krótkie podróże do krajów Rady Współpracy Zatoki Perskiej (GCC) z lotniska Dubaj Al Maktoum. Dzięki samolotom Phenom 100, pasażerowie mogą dostać się do różnych destynacji w regionie GCC, korzystając zarówno z połączeń w ramach sieci Emirates, jak i spoza niej.

Dzięki dwusilnikowym samolotom Phenom 100 klienci mogą podróżować do szerokiej gamy miejsc docelowych w GCC, zarówno w ramach sieci Emirates, jak i poza nią, z szybkimi przesiadkami w Królestwie Arabii Saudyjskiej, Bahrajnie, Kuwejcie, Omanie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Samolot może przewieźć do czterech pasażerów, a podróżni podczas krótkiego lotu otrzymają zestaw przekąsek i napojów. Każdy pasażer może nadać jedną średniej wielkości torbę o wadze do 15 kilogramów, oprócz bagażu podręcznego. W przypadku specjalnych życzeń klienci proszeni są o kontakt z przedstawicielem ds. rezerwacji lub biurem podróży.

Oferowane usługi zapewniają wymagającym podróżnym prywatność i wysoki poziom elastyczności, a także obsługę naziemną. W Dubaju klienci mogą skorzystać z usług prywatnego kierowcy „Chauffeur Drive”, który przewiezie ich na lotnisko DWC, a po przybyciu zostaną objęci VIP-owską opieką przedstawiciela, który będzie wspierał ich podczas przemieszczania się po lotnisku, co pozwoli zminimalizować czas oczekiwania na lot. Na miejscu docelowym klienci mogą liczyć na szybką odprawę VIP przez służby celne i imigracyjne zapewniane przez prywatnych partnerów obsługujących terminale. Po przylocie będą mieli również dostęp do prywatnej poczekalni w terminalu.

Emirates i CNN rozpoczynają globalną kampanię dla podróżujących służbowo