Emirates – więcej sportowych emocji

archiwum Emirates

Linie Emirates wzbogacają ofertę rozrywki pokładowej, dodając drugi kanał sportowy w systemie ice, który jest dostępny na pokładzie ponad 90 samolotów Boeing 777 przewoźnika. Pasażerowie będą mogli doświadczyć jeszcze więcej sportowych emocji dzięki Sports 24 Extra – drugiemu kanałowi sportowemu, który uzupełni dotychczasowy kanał Sports 24, podwajając tym samym liczbę dostępnych transmisji sportowych w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice Digital Widescreen.

W programie Sports 24 Extra i Sports 24 będą transmisje meczów na żywo i relacje z długo wyczekiwanych imprez sportowych tego lata, w tym Euro 2016, NBA, Formuły 1, Wimbledonu, US Open i Moto GP. Dzięki tym dwóm kanałom, kibice podróżujący liniami Emirates nie przegapią rozgrywek swoich ulubionych drużyn, mogąc śledzić relację z dwóch wydarzeń jednocześnie. Będzie można obejrzeć na nich również transmisję na żywo z tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio, które odbędą się w sierpniu. Pasażerowie będą mogli oglądać największe zawody na świecie i kibicować swojej reprezentacji w czasie podróży do jednego z ponad 150 kierunków w globalnej siatce połączeń Emirates.
Przewoźnik wciąż inwestuje w rozbudowę oferty rozrywki pokładowej dla swoich klientów. Oprócz kanałów sportowych, w usłudze ice TV Live dostępne są także międzynarodowe kanały informacyjne, takie jak CNN, BBC World News, Sky News, Euro News, CNBC, Al Jazeera czy NHK World. Rekordowa liczba 90 samolotów Boeing 777 z dostępem do telewizji na żywo stanowi ponad jedną trzecią floty Emirates, a każdego miesiąca przewoźnik instaluje wyposażenie w kolejnych maszynach. W tym miesiącu dostarczony zostanie 80. Airbus A380 Emirates, który będzie jednocześnie pierwszym A380 we flocie oferującym usługę ice TV Live.

Oto niektóre z nadchodzących imprez sportowych, które będzie można obejrzeć w systemie rozrywki pokładowej ice Emirates:
Igrzyska Olimpijskie w Rio (sierpień 2016)
Piłka nożna: Euro 2016 (czerwiec 2016), Barclays Premier League (sierpień 2016), Bundesliga (sierpień 2016)
Golf: US Open (czerwiec 2016), turniej The Open (lipiec 2016), Ryder Cup (wrzesień 2016)
Tenis: Wimbledon (czerwiec-lipiec 2016), US Open (sierpień 2016)
Rugby: NRL (czerwiec-wrzesień 2016)
Sporty samochodowe: Formuła 1 (czerwiec-listopad 2016), Moto GP (czerwiec-wrzesień 2016)