Emirates – umowa partnerska z 5 przewoźnikami w USA

archiwum Emirates

Klienci linii Emirates, którzy lądują w jednym z 10 miast w USA objętych siatką przewoźnika, mogą teraz podróżować na jednym łączonym bilecie do ponad 90 miejsc w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Ameryce Łacińskiej. Usługa jest możliwa dzięki partnerstwu Emirates z pięcioma innymi przewoźnikami: Jet Blue, Alaska Airlines, Virgin America, WestJet Airlines i Porter Airlines.

„Americas Pass” umożliwia klientom przewoźnika zakup biletów w konkurencyjnych cenach, zaczynając już od 99 USD za lot na terenie Ameryki. Pasażerom przysługują również bardzo wysokie limity bagażu na wszystkie loty krajowe. Ponadto mogą oni przewozić bezpłatnie dwie sztuki bagażu podczas lotów do miast położonych w Kanadzie, Ameryce Północnej oraz Południowej.

Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy linii Emirates, powiedział: „Bilet „Americas Pass” zapewnia naszym pasażerom zupełnie nowe możliwości: dysponując tylko jednym biletem mogą oni najpierw odbyć podróż dalekodystansową na pokładzie naszego samolotu, a później swobodnie odkrywać dwa amerykańskie kontynenty. Podróżując z Vancouver w Kanadzie do San Juan w Puerto Rico czy San Diego w USA, czy też korzystając z setek innych połączeń, nasi klienci mogą teraz z niezwykłą łatwością nie tylko odkrywać nowe miejsca i brać udział w wydarzeniach kulturalnych, ale również odwiedzać rodzinę i znajomych .”

Obecnie linie Emirates obsługują dziewięć amerykańskich portów przesiadkowych – Chicago, Boston, San Francisco, Los Angeles, Seattle, Dallas/Fort Worth, Houston, Waszyngton i Nowy Jork oraz obsługują loty transatlantyckie między Nowym Jorkiem a Mediolanem. Emirates wykonują również przewozy cargo do Atlanty, a 1 września 2015 roku zostaną uruchomione loty do Orlando (MCO).