Emirates ulubionym przewoźnikiem z Bliskiego Wschodu

archiwum Emirates

Linie lotnicze Emirates zdobyły tytuł „Przewoźnika Roku” w tegorocznej edycji Arabian Business Achievement Awards, „Ulubionego Przewoźnika z Bliskiego Wschodu w Klasach Premium” w plebiscycie czytelników Condé Nast Traveler Middle East oraz zwyciężyły w kategoriach „Najlepsza Klasa Biznes” i „Najlepsza Poczekalnia” na inauguracyjnej gali Middle East Ultimate Luxury Travel Related Awards (ULTRAs).

Adel Al Redha, Executive Vice President i Chief Operations Officer Emirates, który odebrał wyróżnienia podczas ceremonii wręczania nagród ULTRAs, powiedział: “Jesteśmy zaszczyceni tymi wyróżnieniami. Odzwierciedlają one nasze nieprzerwane inwestycje i zaangażowanie w wyjątkową jakość obsługi pasażerów, którą staramy się dostarczać każdego dnia poprzez ofertę produktów Emirates. Zdobywanie i utrzymywanie klientów jest długim, przynoszącym satysfakcję procesem. Dlatego nasze inwestycje w innowacje i opracowywanie nowych produktów rozpatrujemy w kategoriach długoterminowych. Obok zespołu utalentowanych i oddanych pracowników obsługi naziemnej i personelu pokładowego, są one kolejnym elementem recepty na sukces. Chciałbym podziękować wszystkim członkom naszego zespołu za ich pracę i stawianie potrzeb klientów na pierwszym miejscu. “

Organizatorzy Arabian Business Achievement Awards co roku wręczają wyróżnienia zarówno przedsiębiorstwom, jak i pojedynczym osobom w całym regionie Bliskiego Wschodu za ich osiągnięcia, innowacyjność i etyczność.
Nagrody Condé Nast Traveler Middle East Readers’ Choice Awards to odbywający się każdego roku plebiscyt, w którym czytelnicy wybierają najlepsze usługi branży turystyczno-hotelarskiej zarówno na Bliskim Wschodzie, jak i na całym świecie.
Wyróżnienia Middle East ULTRAs przyznawane są najlepszym przewoźnikom i markom hotelowym, oferującym usługi premium, w głosowaniu czytelników magazynu Ultratravel Middle East. Formatem naśladują prestiżową brytyjską edycję ULTRAs, organizowaną od dziesięciu lat, w której linie Emirates otrzymały nagrodę w kategorii „Najlepsza Klasa Biznes na Trasach Długodystansowych” w tegorocznym głosowaniu czytelników brytyjskiego wydania tego magazynu.