Emirates sponsorem Benfiki Lizbona

Zawodnicy SL Benfica będą grali w koszulkach z rozpoznawalnym na całym świecie logo Fly Emirates do końca sezonu 2017/18.
Zaledwie dziesięć miesięcy po tym, kiedy Emirates zostały oficjalnymi liniami lotniczymi klubu, prezes Tim Clark spotkał się z Luisem Filipem Vieirą na Estádio da Luz, aby podpisać umowę, zgodnie z którą przewoźnik stał się głównym sponsorem drużyny.
Specjalną wersję stroju na nowy sezon z nadrukiem Emirates, która trafi do sklepów 1 czerwca, zaprezentowano na konferencji prasowej w Lizbonie 19 maja.
Dowodem stałego zaangażowania Emirates w rozwój swojej działalności w Portugalii jest również zapowiedź otwarcia drugiego codziennego połączenia do Lizbony na początku 2016 roku. Stolica Portugalii dołączyła do siatki połączeń przewoźnika w lipcu 2012 roku. Od tamtej pory między Dubajem a Lizboną linie przewiozły niemal 500 tys. pasażerów. Dodatkowe połączenie zwiększy oferowanie na trasie do ponad 10 tys. miejsc tygodniowo. Klienci z Portugalii będą mogli zatem jeszcze częściej korzystać z wielokrotnie nagradzanych usług Emirates oraz z większą łatwością i wygodą podróżować do Dubaju, a stamtąd do miast na całym świecie.
Tim Clark, prezes linii Emirates, powiedział: „Rozwój współpracy z Benficą świadczy o naszym zaangażowaniu w sponsorowanie sportu na całym świecie. Tę strategię marketingową przyjęliśmy już na wczesnym etapie naszej trzydziestoletniej działalności. Jako jeden z najlepszych klubów piłkarskich w Europie, cieszący się ogromną popularnością w skali globalnej, Benfica ma wszelkie warunki ku temu, aby dołączyć do sponsorskiego portfolio Emirates . Ta wiadomość dotyczy nie tylko sportu, ale także inwestycji Emirates w Portugalii. Od kiedy otworzyliśmy połączenie z Dubaju do Lizbony w 2012 r., zaobserwowaliśmy duże i stałe zapotrzebowanie na codzienne loty naszych linii. Myśląc o roku 2016, planujemy podwoić wysiłki na rzecz zwiększenia wzajemnie korzystnej wymiany handlowej i ruchu turystycznego, do czego przyczyniają się nasze połączenia do Portugalii .”
POWIĄZANE WPISY
5 sierpnia 2026
Więcej lotów z Polski na Wyspy Kanaryjskie. Wizz Air rozbudowuje zimową ofertę
Wizz Air zwiększy zimową ofertę lotów z Polski na Wyspy Kanaryjskie. W sezonie 2026/2027…
0 Komentarzy3 Minuty
5 sierpnia 2026
Ryanair: ponad 22 mln pasażerów w lipcu
Ryanair opublikował wyniki przewozowe za lipiec 2026 roku. Irlandzki przewoźnik obsłużył…
0 Komentarzy1 Minuty
4 sierpnia 2026
Tirana liderem wakacyjnych połączeń z lotniska Zielona Góra-Babimost
Lipiec był kolejnym miesiącem wzrostu ruchu pasażerskiego na lotnisku Zielona…
0 Komentarzy1 Minuty
30 lipca 2026
Wizz Air uruchomi z Modlina połączenie do Santiago de Compostela
Santiago de Compostela dołączy do siatki połączeń Wizz Aira z lotniska Warszawa-Modlin.…
0 Komentarzy1 Minuty
30 lipca 2026
LOT uruchamia bezpośrednie połączenie z Warszawy do Hanoi
Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły sprzedaż biletów na bezpośrednie rejsy z Warszawy…
0 Komentarzy2 Minuty
29 lipca 2026
PLL LOT świętuje 80 lat połączeń do Paryża, Pragi i Sztokholmu
Paryż, Praga i Sztokholm od 80 lat nie znikają z siatki połączeń PLL LOT. Rejsy do tych…
0 Komentarzy2 Minuty
29 lipca 2026
Ponad 50 nadmorskich miejscowości w letniej siatce FlixBusa
Ponad 50 nadmorskich miejscowości w Polsce oraz wybrane kurorty w krajach bałtyckich…
0 Komentarzy2 Minuty
29 lipca 2026
Cyprus Airways dołącza do partnerów Air France
Cyprus Airways został nowym partnerem Air France. Zawarta przez przewoźników umowa…
0 Komentarzy2 Minuty
24 lipca 2026
Air France zachęca do zwiedzania Paryża podczas przesiadki. Rusza Paris Stopover
Air France uruchomił nową usługę Paris Stopover, która pozwala pasażerom wykorzystać…
0 Komentarzy1 Minuty









