Emirates: rusza konkurs na najlepszego sprzedawcę w Polsce – Dubaj Lato 2022

fot. Emirates

Emirates Polska wraz z Dubai Economy and Tourism ogłosiły konkurs na najlepszego agenta turystycznego Lato 2022. Udział w nim można wziąć od 30 czerwca, a głównym zadaniem jest jak największa sprzedaż biletów lotniczych przewoźnika. Można wygrać m.in. pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu w Dubaju.

Aby wziąć udział w letnim konkursie Emirates i Dubai Economy and Tourism należy zarejestrować swój udział do 20 lipca 2022 r. oraz sprzedać jak największą liczbę biletów lotniczych Emirates w dowolnej taryfie klasy ekonomicznej, biznes lub pierwszej w okresie od 30 czerwca 2022 r. do 31 sierpnia 2022 r., na podróż z wylotem z Warszawy w okresie od 30 czerwca do 30 września 2022 r.

Do wygrania są przeloty w klasie biznes i ekonomicznej oraz zakwaterowanie w 4 i 5-gwiazdkowym hotelu w Dubaju wraz z pakietem atrakcji.

Nagrodą główną dla zwycięzcy będzie przelot dla dwóch osób w klasie biznes Emirates na trasie Warszawa – Dubaj – Warszawa oraz cztery noce w 5-gwiazdkowym hotelu w Dubaju z dodatkowym pakietem atrakcji. Za zajęcie drugiego miejsca w konkursie można otrzymać przelot dla dwóch osób w klasie ekonomicznej Emirates na trasie Warszawa – Dubaj – Warszawa oraz 3 noce w 4-gwiazdkowym hotelu w Dubaju również z dodatkowym pakietem atrakcji.

Zgłoszenia do konkursu oraz raporty sprzedaży przyjmowane są pod adresem mailowym: [email protected]

Emirates zwiększa liczbę lotów do Meksyku