Emirates – punktualność i luksus

archiwum Emirates

W sezonie zimowym samoloty Emirates latają trasie Warszawa – Dubaj codziennie.

Jak podkreśliła Agata Pater z Emirates: „Dla warszawskiego biura Emirates oczywiście najważniejsze jest połączenie Warszawa – Dubaj.”

Podczas spotkania agentami biura Bets Reisen, jdndym mz punktów programu byłą prezentacja arabskiego przewoźnika. W WaszejTurystyce,pl, w rubryce Transport piszemy bardzo często o nowościach w Emirates, tutaj więc tylko któtkie streszczenie prezentacji.

Wspomniany samolot wylatuje z Warszawy o godz. 13.40, a przylatuje do Dubaju o godz. 22.15; wylot z Dubaju następuje o godz. 7.30, przylot do Warszawy o godz. 10.45. Dla klientów podróżujących z przesiadką w Dubaju, ważną informacją jest, że Terminal 3 w porcie lotniczym w Dubaju jest dedykowany Emirates, nie jest więc konieczne przemieszczanie się po całym lotnisku.

Agata Pater dodała m.in.: „Ewenementem wśród linii lotniczych jest to, że każdemu pasażerowi przesiadającemu się na Malediwy (czterogodzinne oczekiwanie w Dubaju) przysługuje voucher do wykorzystania w jednej z kilkunastu restauracji lotniskowych. U nas catering obowiązuje na wszystkich rejsach, we wszystkich klasach. .
Naszą dumą jest samolot Airbus A380 (489 osób na długich dystansach lub 519 na ultra-długich). W nim z kolei, hitem naszych lotów w klasie pierwszej (oprócz prywatnej kabiny z płaskim łóżkiem) jest Shower Spa, luksusowa łazienka oraz Bar Lounge.”