Emirates ponownie otworzyły poczekalnię dla pierwszej klasy w Dubaju

fot. archiwum Emirates

Linie Emirates ponownie otworzyły swoją poczekalnię dla pierwszej klasy w hali B na lotnisku w Dubaju (DXB). Pozwoli to obsłużyć rosnącą liczbę klientów premium, którzy podróżują przez hub Emirates.

Linie Emirates będą nadal obsługiwać poczekalnię klasy biznes w hali B, która została otwarta w lipcu 2020 roku dla podróżujących w klasie pierwszej i biznes oraz dla uprawnionych członków Skywards.

Dzięki wdrożonym kompleksowym protokołom bezpieczeństwa klienci mogą korzystać z pełnego zestawu usług oferowanych przez poczekalnię Emirates dla pierwszej klasy, takich jak: bezpłatny zabieg na twarz w Timeless Spa, bezpłatne usługi w Shoeshine by Mr Cobbler, cztery legendarne szampany w barze Moet and Chandon, oferty specjalne w luksusowym sklepie z winami i alkoholami Le Clos oraz limitowane edycje mieszanek herbat Dilmah.

Ponownie otwarta poczekalnia Emirates dla pierwszej klasy oferuje również odświeżone i przestronne siedzenia w jadalni, części wypoczynkowej i części wspólnej. Oprócz bogatego wyboru doskonałych win, alkoholi i koktajli, pasażerowie Emirates w klasie pierwszej mogą cieszyć się zupełnie nowym menu z ponad 55 indywidualnymi daniami, starannie przygotowanymi przez kucharzy Emirates Flight Catering.

Menu poczekalni pierwszej klasy Emirates odzwierciedla najnowsze trendy kulinarne i opinie klientów, to wybór pysznych wegańskich, bezglutenowych i innych, zdrowych dań, a także kulinarne atrakcje, takie jak: grillowany burger wagyu, duszone przez 72 godziny żeberka wołowe, terrina z foie gras, polędwica Black Angus, a także tradycyjne emirackie śniadanie.

Poczekalnia dla klientów przylatujących z różnych stref czasowych serwuje śniadania i lunche przez całą dobę. W menu znajduje się również bogaty wybór orzeźwiających lodów i koktajli bezalkoholowych.

Poza poczekalnią w Dubaju obejmuje także usługę prywatnego kierowcy w 70 miastach, a także poczekalnie Emirates w Kairze, Nowym Jorku (JFK), Manchesterze, Bostonie, Mediolanie i Los Angeles.

Emirates – w lipcu 90 proc. sieci sprzed pandemii

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center