Emirates: połączenie do Krakowa i globalna wyprzedaż

Emirates

Linie Emirates ogłosiły początek globalnej wyprzedaży biletów na loty z Polski do szeregu popularnych kierunków. Ponadto, wspólnie z Flydubai planuje uruchomić nowe połączenie do Krakowa.

Jak zapowiada biuro prasowe Emirates, w styczniu pasażerowie podróżujący z Polski mogą kupić bilety w niższych cenach, w ramach globalnej wyprzedaży. Promocja obejmuje loty do kierunków w globalnej siatce połączeń Emirates w okresie od 14 lutego do 22 czerwca 2018. Niższe ceny obowiązują dla rezerwacji w terminie 8-22 stycznia 2018.

W klasie ekonomicznej niższe ceny obowiązywać będą na loty do: Dubaju, Pekinu, Mumbaju, Szanghaju, Bangkoku, Ho Chi Minh, Phuketu, Szirazu, Hanoi i Tokio. W klasie biznes zniżki obejmą też loty do Taipei, Delhi i Hongkongu.

Kraków połączony z Dubajem

Poza tym, przewoźnik zapowiada, że w ramach porozumienia code-share uruchomi wspólnie z Flydubai nowe połączenia: do Krakowa (od 8 kwietnia) i włoskiej Katanii (od 13 czerwca). Obecnie porozumienie obu przewoźników obejmuje 81 kierunków, skorzystało na nim ponad 165 tys. pasażerów.

Przy rezerwacji łączonej w ramach porozumienia code-share pasażerowie Emirates w cenie biletu na loty obsługiwane przez Flydubai otrzymują posiłki i limity bagażu rejestrowanego obowiązujące w Emirates w klasie biznes i ekonomicznej.