Emirates kontynuują ekspansję na rynku rosyjskim

archiwum Emirates

Linie lotnicze Emirates oraz rosyjski przewoźnik S7 Airlines, ogłosiły pogłębienie współpracy w celu zwiększenia możliwości podróży i korzyści dla pasażerów na terenie Rosji.

Emirates i S7 Airlines współpracują ze sobą od 2003 roku, a w 2008 roku rozszerzyły dwustronną umowę. Nowe porozumienie code-share oparte jest na silnym partnerstwie między przewoźnikami, a w jego ramach do siatki Emirates dołączy 30 nowych tras obsługiwanych przez S7 Airlines na terytorium całej Rosji oraz połączenie S7 z Dubaju do Nowosybirska, realizowane dwa razy w tygodniu. Ponadto w ramach umowy kod linii S7 znajdzie się w numerze lotu z Dubaju do Moskwy, obsługiwanego przez Emirates.
Dzięki rozszerzonemu porozumieniu powstanie także bezpośrednie połączenie opatrzone kodem Emirates między Petersburgiem a Moskwą, dzięki czemu podróżni będą mogli odwiedzić dwa największe miasta Rosji w ramach jednego planu podróży.
S7 Airlines wykonują loty z portu lotniczego Moskwa-Domodiedowo (DME) do ponad 80 miast. Pasażerom Emirates, podróżującym na dowolnej spośród ponad 30 tras obsługiwanych przez S7, przysługują te same limity bagażu, które obowiązują przy połączeniach Emirates, a przy tym całą podróż mogą odbyć na jednym bilecie. Wszyscy pasażerowie Emirates otrzymają karty pokładowe przy stanowisku odpraw na pierwszym lotnisku, z którego wylatują. Są one ważne na wszystkie połączenia przesiadkowe, co znacząco ułatwi podróż.
Rezerwacji lotów można dokonywać na stronie emirates.com, a także w biurach sprzedaży Emirates oraz u partnerów przewoźnika.

{gallery}3479{/gallery}