Emirates i Sabre podpisały nową umowę dystrybucyjną

fot. archiwum Emirates

Umowa zapewnia nabywcom i biurom podróży podłączonym do Sabre dostęp do oferty Emirates za pośrednictwem globalnego systemu dystrybucji Sabre (GDS). Co więcej, Emirates będą tworzyć i dystrybuować oferty NDC za pośrednictwem Sabre GDS.

Roshan Mendis, Chief Commercial Officer, Sabre Travel Solutions, powiedział: „Podpisanie zobowiązania o wieloletniej współpracy z liniami Emirates potwierdza zaangażowanie Sabre w tworzenie zrównoważonego modelu dystrybucji, który przynosi korzyści wszystkim podmiotom w całym łańcuchu wartości podróży. Wynikająca z przemyślanych dyskusji między obiema stronami, nasza nowa umowa zapewni zarówno Emirates, jak i nabywcom usług turystycznych ogromną wartość, usuwając złożoność procesu zakupowego, co ma kluczowe znaczenie dla ożywienia branży.”

Współpraca pozwoli również linii lotniczej pochodzącej ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich na realizowanie globalnej wizji polegającej na dostarczaniu nabywcom i podróżnym spersonalizowanych ofert.

Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates, dodał: „Jesteśmy zadowoleni z zawarcia tej umowy dystrybucyjnej z Sabre. Nowa umowa będzie dla nas wsparciem w zaspokajaniu potrzeb naszych partnerów agencyjnych. Zapewnienie agencjom elastyczności, wyboru i wydajności pomoże im prosperować w obecnym klimacie, a nam pomoże napędzać przychody i wzrost.”

Oprócz nowej umowy Sabre będzie nadal współpracować z Emirates w zakresie zaawansowanej sprzedaży detalicznej, danych i możliwości analitycznych za pośrednictwem szeregu swoich wiodących w branży rozwiązań w takich obszarach, jak planowanie sieci, optymalizacja przychodów i badanie rynku.

Etihad i Sabre z nową umową o partnerstwie i współpracy