Emirates – dwa razy dziennie do Bostonu

archiwum Emirates

Samolot nowego rejsu nr EK239 wyrusza z Dubaju o 3:20 w nocy i ląduje w Bostonie o 8:55. Rejs powrotny nr EK226 rozpoczyna się o godzinie 11:55, a przylot do Dubaju przewidziany jest na kolejny dzień o godzinie 8:15.

Dodatkowe loty w rozkładzie uwzględniają potrzeby klientów podróżujących z wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych do Dubaju, a także pasażerów korzystających z ogromnej sieci połączeń Emirates z Dubaju.
Drugie połączenie do Bostonu będzie także obsługiwane przez Boeinga 777-300ER Emirates, w którym znajduje się 8 luksusowych kabin prywatnych w klasie pierwszej, 42 miejsca w klasie biznes i 304 fotele w klasie ekonomicznej.

Hubert Frach, Divisional Senior Vice President Emirates, Commercial Operations, West, powiedział: „Dodatkowe połączenie do Bostonu nie tylko dwukrotnie zwiększa nasze oferowanie, aby uwzględnić zapotrzebowanie pasażerów na tej trasie, ale także daje pasażerom możliwość podróżowania do nowych kierunków z lotniska Boston Logan International. Ponadto nowe loty ulepszą połączenia dla pasażerów podróżujących z Dhaki, Kalkuty i wielu miast Afryki, Zatoki Perskiej i Bliskiego Wschodu do Dubaju, a stamtąd – do Stanów Zjednoczonych.”