Emirates: bezpłatny nocleg w Dubaju dla pasażerów czekających na przesiadkę

Emirates Connect - nocleg dla pasażerów czekających ponad 10 godzin na przesiadkę
Panorama Dubaju/fot. archiwum Emirates

Linie lotnicze Emirates ponownie wprowadziły ofertę Dubai Connect, która zapewnia podróżującym tranzytem przez hub w Dubaju bezpłatny pobyt w hotelu w tym mieście. Oferta jest dostępna na podróże we wszystkich klasach i jest skierowana do klientów, których najszybsze połączenie lotnicze przekracza 10 godzin oczekiwania na przesiadkę.

Dzięki Dubai Connect pasażerowie Emirates otrzymają bezpłatny nocleg w 4- lub 5-gwiazdkowym hotelu, transfer naziemny na lotnisko i z lotniska, posiłki w hotelu oraz wizę do ZEA po przylocie, jeśli będzie ona wymagana. Usługa ma na celu zapewnienie wygodniejszej podróży dla klientów, których najlepszy czas połączenia wynosi od 10 do 24 godzin.

Linie Emirates obsługują obecnie ponad 90 kierunków na sześciu kontynentach na całym świecie, łącząc klientów z najważniejszymi miejscami w Europie, Azji, obu Amerykach, Afryce i Australazji z dogodnym Dubajskim hubem.

Oferta dla wszystkich

Emirates zapewniają, że wszyscy klienci będą mogli cieszyć się z oferty. Osoby, które kwalifikują się do skorzystania z Dubai Connect, ale nie mogą opuścić lotniska, otrzymają dostęp do poczekalni Emirates Dubai Connect na miejscu, gdzie będą mogli odpocząć i się zrelaksować.

Z oferty mogą skorzystać klienci z nowymi lub istniejącymi rezerwacjami, podróżujący od 1 grudnia 2020 roku. Obowiązuje regulamin, a więcej informacji można uzyskać odwiedzając stronę Dubai Connect.

Emirates najbezpieczniejszymi liniami w czasach pandemii