Emirates – bezpłatne kursy i wykłady na pokładach samolotów

archiwum Emirates

W ramach współpracy z serwisem LinkedIn, linie Emirates jako pierwszy międzynarodowy przewoźnik lotniczy udostępniają kursy LinkedIn Learning w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice. Lekcje można obejrzeć już od tego miesiąca w ramach działań mających na celu poszerzenie i urozmaicenie oferty rozrywkowej na pokładzie samolotów Emirates. Prowadzone przez ekspertów bezpłatne kursy na platformie LinkedIn Learning trwają od 20 minut do ponad 2 godzin i dotyczą zagadnień, takich jak przywództwo, ogólne aspekty zarządzania, marketing czy kreatywny styl życia.
Na kursy składają się specjalnie dobrane i łatwo przyswajalne materiały wysokiej jakości odpowiadające rozmaitym zainteresowaniom i potrzebom pasażerów na pokładzie. Wśród nich znajdują się zajęcia dotyczące metod radzenia sobie ze stresem i uczenia się na błędach prowadzone przez Todda Dewetta – prelegenta TEDx, autora książek i coacha specjalizującego się w zagadnieniach przywództwa i umiejętności życiowych.
Dla tych, którzy chcieliby rozwinąć umiejętności fotograficzne przed samym lądowaniem, fotograf i autor bloga o oświetleniu David Hobby przygotował dwa kursy z przydatnymi wskazówkami – The Traveling Photographer: Dubai oraz The Traveling Photographer: London.
Ponadto w ofercie znajdują się wykłady na temat produktywności w pracy prowadzone przez Davida Allena, twórcę popularnej metody organizowania czasu GTD®, oraz Gretchen Rubin, autorkę książek Better Than Before, The Happiness Project i Happier at Home, które trafiły na listę bestsellerów czasopisma New York Times. W systemie regularnie będą pojawiały się nowe kursy LinkedIn Learning.
W tym roku linie Emirates po raz 12. z rzędu otrzymały nagrodę Skytrax World Airline Awards za najlepszy system rozrywki pokładowej. Kursy uzupełniają dotychczasową ofertę, która obejmuje do 2 600 kanałów z najnowszymi hitami filmowymi, nagradzanymi serialami telewizyjnymi, programami dla dzieci oraz olbrzymią bibliotekę z muzyką i grami.
Obecnie 85% samolotów Emirates, w tym wszystkie samoloty A380, wyposażone jest w bezpłatną sieć bezprzewodową na pokładzie. Ponadto w 108 samolotach można obejrzeć do dziewięciu kanałów telewizyjnych z wiadomościami i relacjami sportowymi na żywo.

Kursy dostępne w systemie ice:
Todd Dewett, Learning from Failure
Lida Citroën, Creating Your Personal Brand
Fred Kofman, Powerless to Powerful: Taking Control
J.T. O’Donnell, Making Recruiters Come to You
Gretchen Rubin, Creating Great Workplace Habits
David Allen, Getting Things Done
Todd Dewett, Managing Stress
Chris Croft, Learning to Be Assertive
David Hobby, The Traveling Photographer: Dubai
David Hobby, The Traveling Photographer: London
Joseph „PhotoJoseph” Linaschke, Photography 101