Emirates – 16 mln członków programu lojalnościowego

archiwum Emirates

W 16 lat od powstania Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego linii Emirates, liczba jego członków przekroczyła 16 milionów.

Od uruchomienia programu w 2000 roku, członkowie wymienili aż 220 miliardów mil na darmowe bilety, pobyty w hotelach i wejściówki na największe wydarzenia sportowe oraz kulturalne na całym świecie.
Emirates Skywards nieustannie nawiązuje współpracę z partnerami i wprowadza nowe rozwiązania, które zapewniają członkom programu większe korzyści, wybór oraz elastyczność. Najnowszą ofertą programu Emirates Skywards jest Gotówka+Mile – możliwość rezerwacji biletu przy użyciu kombinacji zgromadzonych mil i gotówki. Członkowie wszystkich czterech poziomów – Blue, Silver, Gold i Platinum – mogą zdobyć darmowy lot po uzbieraniu już 2 000 mil. Nowa popularna inicjatywa pozwala na natychmiastowe obniżenie ceny biletów i obowiązuje na wszystkich połączeniach realizowanych przez Emirates we wszystkich klasach rezerwacyjnych.
Obecnie w Emirates Skywards uczestniczy 14 partnerskich linii lotniczych, w tym strategiczni partnerzy przewoźnika – Easyjet i Qantas – dzięki czemu członkowie programu mogą korzystać z jednej z największych globalnych sieci połączeń. W programie biorą udział także 24 sieci hoteli, które łącznie oferują blisko 20 000 obiektów na świecie. Wśród nich znajdują się hotele Starwood, a ich program partnerski Starwood Preferred Guest (SPG) został powiązany z Emirates Skywards. Dzięki temu stali klienci Emirates zyskują podwójnie – latając liniami Emirates lub rezerwując nocleg w hotelu Starwood jednocześnie gromadzą mile i punkty Starpoints.

W związku z zaangażowaniem sponsorskim Emirates w sport, sztukę i kulturę, członkowie programu mogą otrzymać najlepsze wejściówki na największe imprezy na świecie, w tym Dubai Jazz Festival.
Od stycznia tego roku przewoźnik oddał do dyspozycji członków programu ponad 12 tysięcy biletów na 40 wydarzeń sportowych, w tym na międzynarodowe rozgrywki rugby, tenisa, baseballu, a także wyścigi konne i Formuły 1. Ponadto członkowie Emirates Skywards mają dostęp do 39 poczekalni Emirates zlokalizowanych w największych portach lotniczych świata, w tym sześciu poczekalni na lotnisku w Dubaju. Mogą także zabrać ze sobą do 20 kg nadbagażu. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub zarejestrować się jako członek programu, prosimy odwiedzić stronę emirates.com/skywards.