Emirates wracają na trasy do Nairobi, Bagdadu i Basry

Emirates rozszerzają siatkę połączeń w Afryce i Azji
Boeing 777-300ER w barwach Emirates/fot. Emirates

Linie lotnicze Emirates ogłosiły wznowienie lotów do Nairobi (od 2 sierpnia), Bagdadu i Basry (od 10 sierpnia). Siatka połączeń Emirates będzie liczyć w sierpniu już 67 kierunków, w tym 7 punktów w Afryce i 5 na Bliskim Wschodzie.

Loty na trasie Nairobi-Dubaj oraz Basra–Dubaj będą oferowane 3 razy w tygodniu, a połączenie Bagdad-Dubaj 4 razy. Loty będą obsługiwane przez Boeing 777-300ER, można je rezerwować na stronie emirates.com lub za pośrednictwem biur podróży.
Klienci linii Emirates mogą spokojnie planować lot: w przypadku rozpoznania COVID-19 podczas podróży przewoźnik pokryje koszty świadczeń medycznych bez dodatkowych opłat ze strony pasażera.

Linie Emirates oferują pokrycie kosztów świadczeń medycznych i kwarantanny poniesionych w związku z zachorowaniem na COVID-19 bez żadnych dodatkowych opłat niezależnie od klasy rezerwacyjnej i kierunku podróży. Ochrona przysługuje automatycznie pasażerom lecącym liniami Emirates do 31 października 2020 r. (pierwszy lot powinien odbyć się nie później niż 31 października 2020 r.) i obowiązuje przez 31 dni od momentu przebycia pierwszego odcinka podróży. Dzięki temu pasażerowie skorzystają z dodatkowej ochrony, nawet jeśli po podróży liniami Emirates polecą dalej.

Przed lotem nie trzeba się rejestrować ani wypełniać żadnych formularzy, nie trzeba także wykorzystywać oferowanej przez przewoźnika ochrony.

Emirates pokrywają koszty poniesione przez pasażerów związane z zakażeniem koronawirusem

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center