easyJest zaprasza na staże

 

Linia lotnicza easyJet, rozpoczęła proces rekrutacyjny do programu stażowego dla absolwentów. Program stażowy European Graduate Programme zainaugurowano w 2011 roku i będzie miał już swoją czwartą edycję.

 

W trakcie 2-letnich szkoleń stażyści będą zdobywać doświadczenie w kluczowych działach linii, m.in. w operacyjnym, finansowym, technicznym, IT, zarządzania siecią, sprzedaży, marketingu i HR. Po zakończeniu programu, uczestnicy będą mieli możliwość rozpoczęcia stałej pracy w wybranym dziale linii.

 

Absolwenci zainteresowani programem mogą przesyłać swoje zgłoszenia przez stronę http://careers.easyjet.com/graduates.

 

Alita Benson, szefowa działu HR easyJet powiedziała: „Z radością rozpoczynamy proces rekrutacyjny do programu stażowego easyJet. Szukamy ludzi, którzy są zafascynowani zarówno lotnictwem, jaki i obsługą klienta. Chcemy poświęcić się pielęgnowaniu nowych talentów i dać uczestnikom możliwość rozwoju zawodowego. easyJet to dynamiczna firma, która stale się rozrasta. Program stażowy jest szansą dla utalentowanych absolwentów – daje im możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w branży i pozwolą nadać tempa ich przyszłej karierze.”

 

Kim McDonnell, Customer Experience Manager, absolwentka European Graduate Programme, skomentowała: „Decyzja o aplikacji była dla mnie prosta od zawsze chciałam pracować w branży lotniczej, a gdy ukończyłam studia magisterskie w 2011 roku, program easyJet miał dla mnie najwięcej do zaoferowania. W trakcie stażu pracowałam w różnych działach i miałam możliwość ukierunkowania mojej kariery. Kształtowanie indywidualnej ścieżki rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych mentorów to główny cel programu. Staż dał mi znakomity ogląd na branżę i pozwolił poznać najlepszych specjalistów w branży. W ramach stażu brałam udział w świetnych szkoleniach i pracowałam przy kluczowych projektach linii. Po ukończeniu, rozpoczęłam pełnoetatową pracę w dziale obsługi klienta. Doświadczenie, które zdobyłam to wartość dodana dla firmy i klientów, którzy latają z nami każdego dnia.”