Dzisiaj promocyjny wtorek Ryanair’a

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła dzisiaj wyprzedaż pod nazwą „Promocyjny wtorek” na wszystkie połączenia z 25 proc. rabatem, na styczniowe loty zarezerwowane w dniu dzisiejszym. Wyprzedaż „Promocyjny wtorek” rozpoczęła się o minutę po północy, 4 listopada na stronie ryanair.com i będzie trwać tylko 24 godziny. Promocja dotyczy wszystkich styczniowych lotów na 1 600 trasach, łączących 180 lotnisk w 30 krajach Europy.
Dla klientów Ryanair dostępne są numerowane miejsca, druga darmowa torba podręczna, nowa strona internetowa, nowa aplikacja na smartfony z mobilną kartą pokładową, oraz nowa oferta dla podróżujących z rodzinami Family Extra lub służbowo Business Plus, z jeszcze większym wyborem tras i lepszym rozkładem lotów oferując największy wybór tanich połączeń w Europie.

Robin Kiely z Ryanair powiedział: „W podziękowaniu 89 milionom klientów, którzy w tym roku skorzystają z usług Ryanaira, ogłaszamy wyprzedaż „Promocyjny wrotek” z 25 proc. zniżką na wszystkie loty w styczniu zarezerwowane w dniu dzisiejszym.”