Dzień otwarty Stena Line

archiwum Stena Line

W piątek, 3 czerwca podczas Dnia Otwartego Stena Line można nie tylko zobaczyć wielki statek Stena Spirit od środka, ale też upolować rejs na lato w wyjątkowej cenie.

Dzień Otwarty Stena Line to możliwość poznania wielkiego statku Stena Spirit, zwiedzenia mostka kapitańskiego oraz spędzenia czasu z rodziną podczas przeróżnych atrakcji – od dmuchanego statku piratów po przejażdżki nietypowymi rowerami. Wstęp na Dzień Otwarty Stena Line będzie bezpłatny. Również tego dnia autobusy linii 4f będą bezpłatne dla wszystkich, którzy wybiorą się zwiedzać statek. Tego dnia restauracje na pokładzie będą serwować obiady w promocyjnych cenach. Największym hitem imprezy będzie wyprzedaż rejsów wakacyjnych.
Bilety w wakacyjnych cenach będzie można kupić nie tylko na miejscu, ale w wielu punktach w całym kraju oraz także przez stronę internetową Stena Line. Dzień Otwarty w Internecie będzie trwał przez całą dobę: rozpoczyna się w nocy z piątku na sobotę o godzinie 00:01, 3 czerwca i trwa do 23:59 tego samego dnia.

Piątek, 3 czerwca 2016, Terminal Promowy Stena Line w Gdyni, ul. Kwiatkowskiego 60
wstęp wolny w godzinach 11:30 – 18:00 (ostatnie wejście)