Dzień Otwarty Stena Line 2019

W najbliższy piątek, 24 maja 2019 roku, w godzinach 12:00 – 18:00, w ramach Dnia Otwartego na terminalu Stena Line w Gdyni każdy amator morskiej żeglugi będzie mógł dokładnie poznać wielki statek Stena Spirit – od kabin po sam mostek kapitański.

Dzień Otwarty Stena Line to okazja, aby dokładnie zwiedzić wielki prom pasażerski.

Będzie można wejść na wszystkie pokłady, a nawet na mostek kapitański – czyli w miejsca, które zazwyczaj nie są udostępniane dla zwiedzających.

To doskonała propozycja na spędzenie czasu wolnego zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zwiedzający będą mogli m.in. obejrzeć statek od środka, skosztować pysznego obiadu w restauracji, ze słonecznego pokładu podziwiać gdyńskie widoki, a dzieci będą mogły spędzić czas w dostępnym na statku placu zabaw. To także szansa na wykupienie wakacyjnych rejsów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Letnia wyprzedaż wycieczek

Bilety w super cenach będzie można kupić na miejscu, podczas Dnia Otwartego, w biurach podróży w całym kraju oraz na stronie internetowej Stena Line. Dzień Otwarty w internecie będzie trwał aż dwie doby. Rozpoczyna się 22 maja o godzinie 23:59 (noc ze środy na czwartek), a kończy 24 maja o godzinie 25:59 (noc z czwartku na piątek) lub do wyczerpania miejsc. Taka okazja trafia się tylko raz w roku!

Dzień Otwarty Stena Line

• Kiedy: 24 maja, 12:00 – 18:00 (ostanie wejście). Wstęp wolny.
• Gdzie: Statek Stena Spirit, Terminal Promowy Stena Line w Gdyni, ul. Kwiatkowskiego 60, 81-156 Gdynia
• Dojazd: autobusami linii 4F, kursują cymico 20 minut sprzed dworca Głównego PKP w Gdyni (bezpłatny przejazd w obie strony)

https://www.stenaline.pl/dzien-otwarty.