Dzięki Ukraine Airlines łatwiej do Teheranu

Od 3 czerwca, Ukraine International Airlines uruchamiają regularne bezpośrednie połączenia między Kijowem i Teheranem. Bilety na tę trasę są już w sprzedaży.

Rejsy łączące Kijów z Teheranem będą wykonywane trzy razy w tygodniu: z Kijowa we wtorki, czwartki i soboty; z Teheranu: w środy, piątki i niedziele.
Wszystkie rejsy będą obsługiwane przez Boeinga 737 z fotelami w klasie biznes i ekonomicznej.
Nowe bezpośrednie połączenie uruchomione przez UIA będzie wygodne dla pasażerów podróżujących na trasie Kijów – Teheran oraz dla pasażerów z Frankfurtu, Berlina, Monachium, Dusseldorfu, Paryża, Nicei, Londynu, Amsterdamu, Aten, Brukseli, Helsinek, Sztokholmu, Rzymu, Mediolanu, Madrytu, Larnaki, Barcelony, Pragi, Warszawy, Wilna, Moskwy, St. Petersburga i Kaliningradu udających się do Teheranu z przesiadką w Kijowie.
Dodatkowo, loty z Teheranu mają dogodne połączenia z miastami Ukrainy, do których lata UIA (Dniepropietrowsk, Lwów, Charków, Donieck i Odessa) oraz z miastami europejskimi, na trasach obsługiwanych przez UIA. Cena biletu w klasie ekonomicznej w obie strony na trasie Kijów-Teheran – od 295 USD (wszystkie opłaty i podatki w cenie biletu).
Bilety z Warszawy do Teheranu w najtańszych taryfach kosztują tylko 1811 PLN (według aktualnego kursu PLN).
UIA oferuje podróże z Warszawy do Teheranu z zaledwie dwugodzinną przesiadką w Kijowie, zgodnie z poniższym przykładowym rozkładem (czasy lokalne).
Wylot z Warszawy (WAW) 15.40
Przylot do Kijowa (KBP) 18.10
Wylot z Kijowa (KBP) 20.10
Przylot do Teheranu (IKA) 1.00
Powrót z Teheranu do Warszawy z przesiadką w Kijowie krótszą niż dwie godziny, zgodnie z poniższym przykładowym rozkładem (czasy lokalne):
Wylot z Teheranu (IKA) 5.50
Przylot do Kijowa (KBP) 7.55.
Wylot z Kijowa (KBP) 9.40
Przylot do Warszawy (WAW) 10.20
Bilety na nowe bezpośrednie połączenie UIA z/do Teheranu dostępne na stronie internetowej www.flyuia.com, w autoryzowanych biurach podróży lub w warszawskim biurze Ukraine International Airlines