DworzecOnline.pl rozszerza siatkę połączeń

DworzecOnline.pl – serwis sprzedaży krajowych i międzynarodowych biletów autokarowych, należący do PKS Polonus S.A. – rozszerzył siatkę połączeń o 63 nowe kursy dziennie do ponad 90 miejscowości w: Polsce, Ukrainie, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Czechach, Austrii, Włoszech, Szwajcarii, Grecji i Wielkiej Brytanii.

Tym samym, pasażerowie korzystający z serwisu DworzecOnline.pl mają dostęp do oferty ponad 150 przewoźników, realizujących ponad 2100 kursów dziennie i docierających do ponad 2600 miejscowości w kraju i za granicą.
Na mapie połączeń pojawiły się m.in. lubiane przez podróżnych europejskie miasta: Rzym, Wenecja, Florencja, Ateny, Turyn, Genewa, Bolonia, Wiedeń, Budapeszt, Sofia, Brno, Grodno, Tallin, Wilno, Lwów czy Kijów.
Amatorzy zagranicznych podróży znajdą również w serwisie DworzecOnline.pl połączenia z takimi miejscowościami, jak: Villach, Udine, Padwa, Ferrara, Lecce, Siracusa, Southampton, Ostrawa, Stara Lubowna, Poprad, Preszów, Koszyce, Miszkolc, Charków, Kowel, Kałusz Łuck, Równe, Iwano-Frankowsk, Tarnopol, Żytomierz czy Mińsk Białoruski.

Dzięki rozszerzeniu współpracy PKS Polonus z przewoźnikami krajowymi – w tym m.in. z: Agat, Arriva, Biacomex, Inter, Leo Express, Mobilis, ModlinBus, Olsztyński Bus, OKbus, PKS Polonus, PKS Nova, PKS Radom, Uni-Bus czy Żak Express – istotnie zwiększyła się również oferta połączeń krajowych oferowanych na www.DworzecOnline.pl. Pasażerowie zyskali tym samym możliwość łatwego dojazdu do takich miejscowości, jak np.: Katowice, Gliwice, Kraków, Łódź, Toruń, Międzyzdroje, Ustrzyki Górne, Czaplinek, Niechorze, Rewal, Trzęsacz czy Pobierowo.

Z kolei z nowych, zagranicznych destynacji na mapie połączeń oferowanych w serwisie DworzecOnline.pl pasażerowie mogą korzystać dzięki umowom PKS Polonus z  8  przewoźnikami zagranicznymi: Group Travel, Menok, TZOW Mustang Trans, Wezun, Kas-Trans, Mega Trans, Kantol oraz Lat Lines.

Andrzej Padziński, dyrektor operacyjny PKS Polonus odpowiedzialny za rozwój platformy DworzecOnline.pl, powiedział: „Szeroko zakrojone prace rozwojowe nad platformą DworzecOnline.pl, które prowadzimy nieprzerwanie od powstania platformy, to nie tylko działania ukierunkowane na jak największą funkcjonalność serwisu i udogodnienia sprzedażowe dla kupujących. Naszym nadrzędnym celem jest aktywność biznesowa, której efektem jest dostęp przez podróżnych – z poziomu jednej platformy – do jak najszerszej oferty przewozowej wielu operatorów, w której łączymy ponad 150 przewoźników, realizujących ponad 2100 kursów dziennie i docierających do ponad 2600 miejscowości w kraju i za granicą.
Szczególne znaczenie dla pasażerów ma wprowadzenie do oferty sprzedażowej DworzecOnline.pl połączeń realizowanych przez podmioty zarządzające ofertą wielu marek, takich jak: Agat, Mobilis, Transkinetik i Arriva. To właśnie dzięki tego typu współpracy możemy znacząco rozszerzyć i uatrakcyjnić ofertę przewozową dostępną na portalu Dworzec Online pod kątem geograficznym. Co ważne – nowe kursy są realizowane nie tylko z Warszawy, ale z wielu innych miast w Polsce. To zdecydowany krok w kierunku umocnieniu pozycji rynkowej naszego systemu dystrybucji biletów.”