Do 10 listopada trwają zgłoszenia do konkursu “Moje Mazowsze”

Flaga Mazowsza Konkurs piosenka Moje Mazowsze
Flaga Mazowsza

Każdy Mazowszanin ma szansę stworzyć swoją własną zwrotkę piosenki Moje Mazowsze. Prace konkursowe można przesyłać do 10 listopada 2023 roku. Piosenka skomponowana przez Piotra Rubika do słów Jacka Cygana powstała z okazji jubileuszu samorządu województwa mazowieckiego. To już 25 lat!

Przy okazji premiery utworu przygotowano też konkurs „Moje Mazowsze”. To wyjątkowa okazja, aby podzielić się swoją perspektywą i twórczym spojrzeniem na nasz wspaniały region.

Napisać własną zwrotkę hymnu

Organizatorzy zachęcają Państwa do wzięcia udziału w konkursie „Moje Mazowsze”. Zadaniem konkursowym jest stworzenie swojej własnej zwrotki do utworu „Moje Mazowsze”. Zwrotka powinna składać się z nie więcej niż 210 znaków, włącznie ze spacjami. Zwrotka nie stanie się częścią utworu, stanowi jednak szansę na wyrażenie swych uczuć i więzi z regionem.

Piosenkę „Moje Mazowsze”  odsłuchamy na platformie YouTube. Niebawem będzie również do odtworzenia na platformie Spotify.

Zgłoszenia trwają do 10 listopada

Prosimy o przesyłanie swoich prac na adres e-mail: [email protected], z tytułem wiadomości: Konkurs „Moje Mazowsze”. Konkurs trwa do 10 listopada 2023 roku. Szczegółowe informacje dotyczące zasad konkursu znajdą Państwo w regulaminie konkursu