Dni Wiednia w Krakowie

Dni Wiednia, odbędą się w dniach 3-5 kwietnia w Krakowie.

Program imprezy:
24 – 25 marca – namiot multimedialny
W ciągu dnia w namiocie multimedialnym na Placu Szczepańskim w Krakowie będzie można przenieść się w najpiękniejsze zakątki stolicy Austrii, a wszystko to za sprawą techniki i okularów Virtual Reality. Po zmroku na widzów czeka natomiast pokaz filmów sferycznych “Wiedeń w 360°”.

3 kwietnia – koncert otwarcia Parov Stelar Trio
Parov Stelar Trio, twórcy gatunku electro swing wystąpią 3 kwietnia w ICE Kraków. Informacje na temat sprzedaży biletów: www.eventim.pl.

4 kwietnia – “Vienas” dla Krakowa
“Vienas” to charakterystyczne, wygodne sofy miejskie, które stały się znakiem rozpoznawczym wiedeńskiej dzielnicy muzealnej MuseumsQuartier. Chętnie korzystają z nich wiedeńczycy i turyści szukający chwili odpoczynku od zgiełku miasta. 4 kwietnia 2017 wiedeńskie sofy miejskie “Vienas” zostaną uroczyście przekazane dla miasta Kraków.

4 – 5 kwietnia – konferencja “Innowacyjne miasta”
W Międzynarodowym Centrum Kultury przy Rynku Głównym eksperci z Wiednia i Krakowa stworzą przestrzeń do wymiany doświadczeń poświęconą m.in. takim tematom jak jakość powietrza, zarządzanie energią, transport publiczny, organizacja imprez masowych, smart city i start-upy. W dwudniowym programie przewidziano m.in. wykłady, panele eksperckie i warsztaty.

www.eurocommpr.pl