Debata o bonie turystycznym na VIII Forum Promocji Turystycznej

rejestracja bon turystyczny
fot. Christiann Koepke / Unsplash

Ponad dwa miesiące od wprowadzenia pierwszego w historii polskiej turystyki bonu o efektach tego programu porozmawiają eksperci na VIII Forum Promocji Turystycznej. Porozmawiają też o tym, czy i jak zmieniła się obecność polskiego produktu w ofercie rodzimych biur podróży.

Ponad milion bonów turystycznych zrealizowanych w ciągu dwóch i pół miesiąca – to oficjalne dane o przebiegu programu koordynowanego przez Polską Organizację Turystyczną. Jak wygląda on z punktu widzenia przedsiębiorców z branży turystycznej? Porozmawiają o tym eksperci podczas VIII Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 22 października 2020 roku w Warszawie.

W debacie udział wezmą: Maciej Acedański, prezes Polonusa, Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego, Piotr Henicz, wiceprezes Itaki, Michał Fijoł, wiceprezes PLL LOT, Witold Markow, Wiceprezes Zarządu PolskiePortale.pl, Maciej Nykiel, prezes Nekera, Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika, Izabela Stelmańska, zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Na VIII Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 22 października 2020 do Kamienicy Artystycznej przy Białostockiej 22 w Warszawie.

Program Forum i rejestracja

Przyszłość spotkań: online czy offline? Pojedynek na VIII Forum Promocji Turystycznej

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center