Czy Wrocław musi się jeszcze promować?

materiały prasowe

Wrocław zdobył tytuł European Best Destination 2018, wcześniej z sukcesem organizował The World Games. O tym jaka promocja jest Wrocławowi potrzebna opowie uczestnikom IV Forum Promocji Turystycznej, Wiola Samborska, dyrektorka Biura Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego we Wrocławiu.

Udane masowe imprezy (Euro 2012, The World Games), popularność cyklicznych imprez kulturalnych i festiwali, rosnąca z roku na rok liczba turystów odwiedzających miasto. Czy trzeba się jeszcze promować, czy można osiąść na laurach, bo wszyscy w Polsce i na świecie wiedzą o Wrocławiu i o tym, że warto go odwiedzić?
Wiola Samborska będzie gościem IV Forum promocji Turystycznej w Warszawie a tytuł jej prelekcji nosi tutuł „Wrocław po European Best Destination 2018 – jaka promocja jest miastu potrzebna”

Wiola Samborska jest dyrektorką Biura Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Wcześniej kierowała działem komunikacji i biurem prasowym Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Przez ponad siedem lat dyrektorka Biura Promocji oraz rzeczniczka prasowa. Jest specjalistką i trenerką ds. komunikacji marketingowej i public relations.

Za prowadzoną działalność wielokrotnie nagradzana, m.in. prestiżowym wyróżnieniem “proMYK” (pierwszy w Polsce projekt “Promocja i edukacja poprzez kulturę”). Stypendystka LLP -Erasmus na Universidade de Aveiro. Współzałożycielka Fundacji na Rzecz Równości. Działa na rzecz upowszechniania międzynarodowej akcji “Nazywam się Miliard”, zapoczątkowanej w Polsce przez Fundację Feminoteka. Zaangażowana w
pomoc ludziom doświadczającym przemocy.

Była współautorką projektu “Model of Community Promotion”, nagrodzonego w konkursie EUPRIO AWARD za najlepsze przedsięwzięcie public relations, realizowane przez specjalistów ze szkół wyższych. Związana była również z branżą finansową, gdzie – jako pełnomocniczka Zarządu ds. PR i szefowa działu marketingu – odpowiadała m.in. za wprowadzenie na rynek marki Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej.
Trenerka biznesu. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów i kursów w zakresie zarządzania, marketingu, public relations.

Na IV Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 24 października do Warszawy, do hotelu Polonia Palace. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Partnerami forum są: Cypryjska Organizacja Turystyczna, Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji w Polsce, Urząd Miasta Wrocław, biuro Fly.pl, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego, patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz patronatem Polskiej Izby Turystyki.

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz TUTAJ.