Cztery lata partnerstwa Emirates i flydubai

fot. archiwum Emirates

Linie lotnicze Emirates i flydubai obchodzą 4 lata strategicznego partnerstwa. Linie lotnicze z Dubaju połączyły siły w 2017 roku i od tego czasu ponad 8,3 miliona pasażerów korzysta ze wspólnej sieci przewoźników. Emirates Skywards, program lojalnościowy Emirates i flydubai, stale powiększa swoją globalną bazę członkowską, oferując ponad 27 milionom członków ekskluzywne nagrody i korzyści.

Ahmed bin Saeed Al Maktoum, Prezes i Dyrektor Naczelny Emirates Group oraz prezes flydubai, powiedział: „Strategiczne partnerstwo między Emirates i flydubai nadal jest wielkim sukcesem. Połączona sieć oferuje naszym klientom lepsze wrażenia z podróży, większy wybór i elastyczność w podróżowaniu, zwiększając jednocześnie ruch w naszym globalnym i nowoczesnym centrum – Dubaju. Cieszymy się, że możemy powitać ponad 25 milionów odwiedzających dzięki obecnie odbywającemu się światowemu mega wydarzeniu Expo 2020.”

Sieć Emirates-flydubai oferuje klientom łączność z ponad 210 miejscami docelowymi w 100 krajach. Klienci Emirates mogą uzyskać dostęp do ponad 118 destynacji flydubai, a pasażerowie flydubai mogą podróżować do ponad 126 kierunków Emirates. W ciągu ostatnich 12 miesięcy najpopularniejsze miejsca docelowe rezerwowane w ramach partnerstwa codeshare to Zanzibar, Male i Katmandu.
Dzięki partnerstwu Emirates i flydubai w ciągu ostatnich 4 lat ponad 8,4 miliona członków Emirates Skywards zdobyło 133 miliardy mil Skywards.

Z okazji czwartej rocznicy Emirates Skywards oferuje ekskluzywną promocję „Gotówka + mile”, w ramach której członkowie mogą cieszyć się jeszcze większymi oszczędnościami poprzez zmniejszenie wpłacanej kwoty na dowolny bilet lotniczy. Za każde wykorzystane 2000 mil Skywards członkowie mogą skorzystać ze zniżki w wysokości 20 USD na bilet w klasie ekonomicznej lub 40 USD zniżki na bilet w klasach biznes lub pierwszej. Oferta dotyczy wszystkich biletów Emirates i flydubai zakupionych od 7 do 21 listopada na podróż do 31 marca 2022 roku.

Emirates: w pół roku zatrudnimy 6000 pracowników operacyjnych