Costa Cruises wzmacnia swoją strukturę organizacyjną w Europie Środkowo-Wschodniej

Costa Cruises utworzyła dział sprzedaży rynków międzynarodowych, kierowany przez Mirco Vassallo. Od marca 2024 roku Vassallo odpowiada za kluczowe rynki, w tym Wielką Brytanię i Australię. W Europie Środkowo-Wschodniej Matus Tomasik obejmie stanowisko głównego partnera pod nadzorem Alessandro Bottaro.

Costa Cruises niedawno przekształciła swoją organizację sprzedaży i utworzyła dział skupiony na rynkach międzynarodowych, kierowany przez Mirco Vassallo, dyrektora ds. sprzedaży międzynarodowej. Począwszy od marca 2024 roku, na swoim obecnym stanowisku Mirco Vassallo reprezentuje Costa Cruises na wielu istotnych rynkach rejsowych i w regionach, takich jak: Wielka Brytania, Skandynawia, Holandia, Europa Środkowa, Bliski Wschód, Zatoka Perska, Indie i Australia. Głównym zadaniem zespołu jest wdrażanie inicjatyw sprzedażowych i marketingowych Costa Cruises w celu rozwijania sieci lokalnych partnerów handlowych.

Dzięki nowej organizacji, Costa Cruises jeszcze bardziej wzmacnia swoją rolę w Europie Środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy, Węgry i Słowacja): Matus Tomasik obejmie stanowisko głównego partnera Costa w tym obszarze pod nadzorem Alessandro Bottaro, dyrektora ds. sprzedaży i marketingu z 20-letnimi sukcesami w branży rejsów wycieczkowych.

„Dzięki 76-letniej historii Costa nadal koncentruje się na rozwijaniu swojego produktu z zupełnie nowymi funkcjami. Jako kolejny dowód wprowadzamy wspaniałą nowość, która przenosi nasze trasy na inny poziom. „Sea-Destinations” sprawią, że nasze rejsy będą jeszcze bardziej niezapomniane dla naszych gości i zabiorą ich do nowych miejsc między morzem a niebem” – mówi Vassallo.

„Sea Destinations to „podróż w podróży”, gdzie morze nie jest tylko środkiem dotarcia do różnych miejsc docelowych rejsu; jest to uprzywilejowany punkt widzenia, aby doświadczyć niezapomnianych chwil w kultowych miejscach na trasie statku. „Sea Destinations” są już dostępne na trasach Costa w regionie Morza Śródziemnego i Europy Północnej” – dodaje.