Corendon Airlines: od listopada będziemy częściej latać z Polski

Corendon wraca na trasy z i do Polski
Yıldıray Karaer, prezes zarządu Corendon Tourism Group/fot. archiwum Corendona

Przedstawiciele linii lotniczych Corendon Airlines zapowiedzieli dalszą ekspansję na polskim rynku, a także poinformowali o nowych połączeniach lotniczych w sezonie zimowym 2020/2021 z Warszawy i Katowic.

Firma poinformowała właśnie o kontynuacji ekspansji na polskim rynku w sezonie zimowym 2020/2021. Linie lotnicze zapowiedziały realizację lotów do Turcji, a także Egiptu z Warszawy oraz Katowic.

Yıldıray Karaer, prezes zarządu Corendon Tourism Group, powiedział: „Jesteśmy podekscytowani i pełni dobrych myśli co do naszej wznowionej operacji lotniczej z Polski do Turcji. Wzmożone zapytania w kwestii przywrócenia połączeń między Polską a Turcją od naszych klientów umacniają nas w tym, że operacja zimowa ma sens, a nic bardziej nie dodaje nam skrzydeł, jak zadowoleni klienci”.

Linie lotnicze Corendon Airlines z powodzeniem rozpoczęły współpracę z polskimi touroperatorami, biurami podróży, a także lotniskami, lecz wciąż pozostają otwarte na sprzedaż bezpośrednią dla klientów indywidualnych, oferując bardzo atrakcyjne oferty cenowe. Podróżujący mają możliwość wykupienia lotów z Warszawy oraz Katowic do Antalyi bezpośrednio na stronie internetowej firmy, a także poprzez agencje turystyczne. Corendon Airlines współpracuje także z czołowymi, polskimi dostawcami systemów rezerwacyjnych, takimi jak Merlin X oraz Blue Vendo, dzięki czemu wszystkie biura podróży korzystające ze wsparcia firm, mogą zakupywać dla klientów bilety online.

www.corendonairlines.com/pl.

Loty Corendon Airlines realizowane będą z zachowaniem najwyższych środków ostrożności. Firma zapowiedziała zastosowanie ulepszonych procedur ochrony zdrowia i dezynfekcji. Ponadto wszystkie samoloty Corendon Airlines wyposażone będą w wysokowydajne filtry HEPA, które całkowicie oczyszczają powietrze w pomieszczeniach nawet co 2-3 minuty, tym samym gwarantując, że jest ono czystsze, niż w większości budynków biurowych. Więcej informacji znajduje się na stronie www.corendonairlines.com/new-flight-experience.

Planowane połączenia lotnicze Corendon Airlines z Polski w sezonie zimowym 2020/2021 przedstawiają się następująco:

Zima 2020/2021

Warszawa – Antalya W każdą sobotę (07.11.2020 – 03.04.2021)
Katowice – Antalya W każdą sobotę (07.11.2020 – 03.04.2021)
Warszawa – Hurghada W każdy czwartek (05.11.2020 – 25.03.2020) i niedzielę (01.11.2020 – 28.03.2021)

Corendon pokazuje agentom Turcję (I)